Пристрій, який ще десять років тому вважалося дивом техніки і привілеєм пари зразкових приватних шкіл, сьогодні використовується для викладання різних предметів: від біології до математики та іноземних мов. Інтерактивна дошка поступово стає не просто модним аксесуаром або привабливою іграшкою, а невід'ємною частиною навчального процесу.

По суті це великий сенсорний екран, який використовується спільно з комп'ютером і проектором. Зображення з комп'ютера проектується на дошку, після чого можна працювати з усіма комп'ютерними програмами, не відходячи від неї. Спеціальне програмне забезпечення розширює можливості користувача: від звичайного малювання по віртуальній поверхні до додавання інформації та об'єктів, знайдених в інтернеті, створення презентацій, демонстрації дослідів і роботи з відеофайлами. Якщо вас цікавить інтерактивна дошка , то купити її ви можете на сайті відомого інтернет-магазину.

Після підключення дошки до комп'ютера і проектора досить торкнутися поверхні стилусом або пальцем, щоб почати роботу. Залежно від програмного забезпечення і тих завдань, які ставить перед собою користувач, освоєння всіх функцій може зажадати більшого або меншого часу, але базовий принцип роботи інтуїтивно зрозумілий і не вимагає спеціальної підготовки. Використовуючи дошку, можна відкривати файли і програми, які містяться на комп'ютері, працювати з інтернетом, робити позначки поверх зображень, вебсайтів, карт і інших об'єктів і, зрозуміло, створювати власні віртуальні презентації та уроки.

Щоб зробити навчальний процес максимально ефективним, важливо задіяти основні сенсорні системи людини - зорову і слухову. Сучасне покоління школярів, яке виросло на комп'ютерах і смартфонах, звикло до візуальної подачі інформації, тому інтерактивна дошка не просто приверне їхню увагу, а й допоможе краще зрозуміти і запам'ятати матеріал.