Якщо Ви не маєте змоги та бажання чекати, поки буде створено індивідуальне креслення житла, як альтернативу, можна розглянути готові проекти будинків. Вони дозволяють заощадити час та швидше приступити до робіт і, як наслідок, – заселитись у власне помешкання. Типові проекти створюються з урахуванням основних потреб людей та включають всі необхідні кімнати (коридор, кухня, санвузол, спальні).

Крім того, що кожен забудовник має свої побажання відносно житла, ділянки під забудову також мають певні особливості (грунт, ландшафт, віддаленість комунікацій). Отже, обираючи певний варіант, варто розуміти, що може знадобитись його адаптація до умов ділянки, а це, в свою чергу, дещо позначиться на вартості розробки.

Які переваги мають проекти готових будинків

Обираючи проекти готових будинків, замовники не лише економлять час. Їм також доступні наступні переваги:

  • Можливість вибору. Звернувшись на сайт АБ «Архітектурна Кухня», можна знайти різні варіанти будинків щодо планування, архітектурного стилю. Є тут маленькі дома, що можна використати як гостьовий або дачний, садовий будинок, для проживання маленької родини, а також великі просторі котеджі з додатковими зручностями.

  • Можливість одразу побачити, як виглядатиме власне житло, та не гаючи часу, одразу ж приступити до вибору матеріалів для оздоблення інтер’єру та меблів.

  • Економія коштів. Типові проекти обходяться значно дешевше індивідуальних розробок. Їх вартість можна дізнатись одразу, на стадії вибору. Тому досить просто зрозуміти, яке саме житло можна придбати за відповідні кошти.

Готові проекти невеликих будинків

Обираючи проект будинку, варто оцінити не лише свої матеріальні можливості, а й реальні потреби родини. Якщо сім’я складається з двох чоловік – зовсім не варто купувати величезний дім з кімнатами, якими ніхто не буде користуватись. Краще кошти, що залишаться, направити на облаштування фасаду, будівництво альтанки, створення зони для відпочинку.

Якщо для родини з двох чоловік може бути достатньо житла в 65 м2, то для трьох чоловік варто розглянути готові проекти компактних будинків, площа яких становить близько 100 м2. Вони забезпечать родині зручність та комфорт проживання, а до того ж обійдуться в розумну ціну. Будівлі такого розміру можуть мати не лише один, але й два поверхи, або бути мансардного типу.

Готові проекти невеликих будинків не є спрощеними варіантами житла. В них є все, що потрібно людині для постійного проживання: система опалення, водопровід, вентиляція, електрика, каналізація. Кімнати, можливо, в них не досить великі, але цікавий дизайн робить їх зручними та затишними.

Де знайти готові проекти будинків 2020

Якщо вже в наступному році Ви плануєте звести власне житло й шукаєте, де можна купити готові проекти будинків 2020, звернувшись до АБ «АК», тут можна обрати варіант до вподоби.

Спеціалісти компанії створюють проекти, що відповідають як побажанням забудовників, так і загальноприйнятим будівельним стандартам. Придбавши тут креслення, одразу ж можна приступати безпосередньо до будівництва.

В каталозі компанії можна знайти варіанти житла з різною кількістю поверхів, різноманітної площі, форми. Також воно відрізняється архітектурним стилем, кількістю та розташуванням кімнат. Від планування залежить, наскільки зручним та затишним буде житло для своїх власників.

Готовий проект будинку під ключ від АБ «АК» – це можливість у короткий термін заселитись в дім, що відповідає уявленням мешканців про функціональність та комфорт, а також сучасним тенденціям в будівництві.