Охорона здоров'я - одна з найвимогливіших галузей. Вона не тільки дбає про задоволення клієнтів, але і про їх здоров'я та життя. Тому підтримка в організації роботи клініки або хірургічного втручання є незамінною. Все більше медичних установ знають про це. Саме тому вони вирішують впровадити сучасне програмне забезпечення, що значно спрощує повсякденну роботу.

Однією з найкращих пропозицій для медичних закладів є готова система СРМ для стоматології. Це сучасне та інтуїтивне програмне забезпечення, яке добре працює у випадку з приватними установами, лікарськими кабінетами та клініками. Вона має численні переваги, включаючи не тільки привабливу ціну, але й можливість керувати клієнтами простим та швидким способом.

Приватні заклади охорони здоров’я

Приватні заклади охорони здоров’я повинні дбати не лише про належне управління клієнтами, але і про контроль за витратами. На щастя, завдяки системі CRM, оснащеній відповідними модулями, вони можуть:

  • ефективно планувати,
  • керувати пропонованими послугами,
  • підвищувати ефективність роботи окремих кабінетів та клінік.

Які функції пропонують системи CRM? Перш за все, вони сприяють керуванню клієнтами, завдяки чому заклад може ефективно працювати, приймати більше пацієнтів і мінімізувати черги до лікаря або робити аналізи. Крім того, використовуючи систему, ми можемо спілкуватися з пацієнтами, наприклад, нагадувати їм про необхідність проведення тестів або інформувати про наявні варіанти.

Клініки та лікарські кабінети

CRM-системи - це рішення не тільки для великих закладів, таких як лікарні чи клініки. Його можна успішно використовувати і в невеликих клініках і навіть у приватних лікарських кабінетах. Наявність такого рішення значно спрощує планування зустрічей та реєстрацію пацієнтів, що сприяє, серед інших мінімізації черг.

Система CRM, впроваджена в клініці або лікарському кабінеті, також полегшує контроль за витратами на клініку, що дозволяє краще керувати своїми фінансами. Це також ефективне рішення проблеми необхідності ведення медичної документації. Система дозволяє залучати нових клієнтів клініки за рахунок підвищення ефективності роботи.

Стоматологічні кабінети

Стоматологічна допомога також вимагає впровадження рішень. Не дивно, що все більше стоматологічних кабінетів також використовують систему CRM. Завдяки цьому вони можуть керувати клієнтами, вести ефективну комунікацію з ними та забезпечувати їх вдоволеність сервісом.

Система CRM для стоматологічних кабінетів - це також рішення, яке дозволяє контролювати стан та кількість необхідних інструментів та аксесуарів. Електронний робочий процес корисний, завдяки чому офіс не повинен турбуватися про великі та непрактичні архіви, наприклад, з файлами пацієнтів. Одним словом, це рішення має дійсно багато переваг.