Чи знаєте ви, що візити до лікаря були звичайними тільки з середини 1960-х? До початку Другої світової війни приблизно 40 відсотків пацієнтів лікар відвідував вдома. Ця кількість впала приблизно до 9 відсотків наприкінці 1960-х. Сьогодні ця кількість зростає завдяки виклику терапевта додому у Києві dobrodoc.com.

Немає залів очікування

Одна з найгірших частин про те, щоб піти до кабінету лікаря - це сидіння у черзі. Якщо у вас є діти, ви повинні знати, що ваша хвора дитина ризикує сидячи в кімнаті з пацієнтами, які мають кашель, лихоманку та нежить.

Плануючи зустріч з терапевтом, який здійснює домашній візит, ви усуваєте необхідність сидіти в кімнаті з групою хворих, заразних пацієнтів. Це чудово, якщо вам просто потрібна перевірка або ви переживаєте за свою дитину. Виклик лікаря додому приносить лікаря до вас, тож ви можете зачекати в комфорті власного будинку, не чекаючи чергу пацієнтів перед вами.

Виклик терапевта додому забезпечує зручність

Якщо ви відчуваєте себе погано або у вас є хвора дитина, одна з останніх речей, яку ви хочете зробити, - завести машину та здійснити поїздку до кабінету лікаря. Коли ви викликаєте лікаря додому, ви або ваша дитина можете комфортно відпочивати до приїзду терапевта.

Успіхи технології, що призвели до групових практик та гігантських відділень швидкої допомоги, а також забезпечили портативне медичне обладнання, яке ваш лікар може легко транспортувати додому. Ваш терапевт може зробити практично все, що потрібно було б зробити в лікарні, у вашому власному будинку.

Лікарі, які здійснюють домашні візити, можуть виконувати:

  • мобільні рентгенівські знімки,
  • призначення рецептів,
  • лабораторні послуги.

Один телефонний дзвінок з'єднає вас з медичним працівником, який обговорить ваші медичні проблеми по телефону, а потім відправить професіонала додому.

Ви можете не тільки приймати лікаря у себе вдома, терапевт відвідає вас у готельному номері чи навіть у вашому бізнес-офісі. Незалежно від того, чи є у вас зустрічі, відпустка, або ви просто хочете комфортного прийому, виклик терапевта додому забезпечує гнучкість та зручність.

Ця послуга також є великою користю для літніх пацієнтів, які, можливо, не мають доступу до транспорту для деяких медичних послуг.

Економте гроші з терапевтом додому

Якщо є можливість викликати лікаря додому, ви можете заощадити гроші на непотрібних візитах швидкої допомоги. Візит лікаря додому цілодобово, 365 днів на рік, може допомогти полегшити ваш біль та занепокоєння незалежно від часу доби та потенційно заощадити сотні гривень. Як додатковий бонус, ви можете спокійно відпочивати вдома пізно вночі, а не проводити години в залі очікування лікарні.

Використовуючи домашнього лікаря, ви можете заощадити час, гроші та лікарняні ресурси для пацієнтів, яким справді потрібна послуга.