Вітальня - це дуже важлива частина квартири - саме там члени домогосподарства відпочивають після важкого робочого дня, та проводять час зі своїми близькими. Гостей також запрошують до вітальні, яка іноді перетворюється на додаткову спальню. Якщо ви хочете вибрати ідеальний диван для вітальні, завітайте в наш магазин, де знайдете дивани розпродаж на будь-який смак!

Простір має значення

Вибираючи диван, слід перш за все врахувати можливості квартири. Важливі питання, які слід задати собі перед покупкою - чи буде достатньо місця для ліжка-дивана, та чи можна буде вільно пересуватися після його розгортання? Може виявитися, що диван-ліжко не буде вдалим вибором через брак місця, необхідного для його розкриття.

Диван, підібраний під ваші потреби

Розкладний диван потрібен всім, якщо запрошені гості зазвичай залишаються на ніч. Велика модель не тільки коштує більше, але й займає більше місця. Якщо приміщення мале, і додаткового місця для сну не потрібно, варто відмовитися від такої покупки. Однак це буде вигідно, якщо ви живете в невеликій квартирі, а вітальня - це також спальня. Тоді диван буде мати дві ролі: вдень він буде місцем відпочинку та сімейних зібрань, а ввечері перетворить вітальню на затишну комфортну спальню.

Функціональність є ключовою

Рішення було прийнято - буде диван зі спальною функцією! Однак виникає питання: яку модель вибрати? Дивани для вітальні мають ряд різних корисних функцій. Перш за все, якщо диван також буде служити ліжком, його слід обладнати практичним контейнером для постільної білизни. Потрібно також переконатися, що він легко складеться. Якщо членам домогосподарства подобаються зміни, краще вибрати модульний диван, який можна легко адаптувати до ваших потреб у будь-який час. Також варто переконатися, що обрана модель має знімний чохол, який можна легко зняти та випрати в пральній машині. Це особливо важливо, коли в будинку є маленькі діти.

Розкладні дивани користуються великою популярністю у клієнтів. Це цілком зрозуміло - вони зручні, функціональні та дуже модні. Однак, перш ніж піддатися цій моді, слід уважно ознайомитися з можливостями квартири і подумати, чи виявиться покупка даної моделі потрібною витратою. Однак якщо вам потрібен предмет меблів з функцією сну, при здійсненні покупки вам потрібно пам’ятати про найважливіші принципи та вищезазначені рекомендації - завдяки яким обрана модель буде відповідати всім очікуванням, таким чином, буде успішною інвестицією протягом багатьох років.