Ванна з гідромасажем кілька років тому перестала бути привілеєм людей, які можуть дозволити собі дуже дорогу покупку. Спа-салон сьогодні цілком можна влаштувати і вдома, це нескладно і не вартує космічних грошей. Так що купити гідромасажну ванну в Києві - Україна воліє все більше людей. Але як її вибрати?

На що звертати увагу при виборі гидромассажної ванни?

На те, що саме буде масажувати. Практично всі ванни створені для того, щоб здійснювати підводний масаж за допомогою вбудованих форсунок. Від їх кількості залежить потужність і сила масажу. Якщо, наприклад, людина потребує масажі певних зон (комірцевої або спини), йому можна сміливо вибирати джакузі з розташованими в цій зоні форсунками.

джакузі

На бренд. Щоб бути впевненим у якості своєї ванні, покупець повинен звертати увагу на такі відомі марки, як Aquastream, Aquator, Dusrux, Koller-pool, Apollo, Eago, Ravak, Iris, Volle, Veronis, Тритон.

На місце покупки. Найкраще, якщо це буде інтернет-магазин: тоді можна дійсно добре заощадити, та й доставка по Україні зайвою не буде.

Гідромасажні ванни для здоров'я і розслаблення

Що стосується того, з чого виготовлено такий виріб, то можна з упевненістю говорить про те, що принципової відмінності між різними моделями немає, так як всі вони забезпечують процес масажу. Однак матеріал може впливати на термін служби виробу, його зовнішній вигляд, вартість, а також на те, як довго діє гарантія. Так що свідомо неякісної продукції варто уникати.

Важливо пам'ятати, що такі ванни можуть бути різними і за формою. Вони бувають круглі, квадратні, класичні прямокутні і кутові. Щоб визначитися з правильним варіантом, варто оцінити розміри своєї ванної кімнати. Ну і заощадити на такому придбанні допоможуть знижки.

А економити бажано, оскільки стоять гідромасажні ванни все-таки недешево. Але якщо власний виріб ще відмінно виглядає і змінюють його тільки через відповідних функцій, то робити це не завжди обов'язково. Існує можливість врізки будь-якій комплектації гідромасажу в уже наявну ванну, що обійдеться куди дешевше.

гідромасажна ванна

Гідромасажні системи виготовляються як серійно, так можуть врізатися і під замовлення. У другому випадку у покупця є маса переваг:
• Ви не платите за непотрібні функції, а тільки за ті, які дійсно потрібні
• Можна вибрати розташування клавіш управління в зручному для себе місці
• Є можливість поставити двигун більшої потужності, ніж пропонує завод-виготовлювач
• Можливість доукомплектувати ванну додатковими функціями, які зазвичай пропонуються в дорогих комплектаціях.

Отже, щоб ніжитися в струменях води і по-справжньому розслабитися, приймаючи ванну, варто купити виріб з гідромасажем. Якщо підійти до його вибору грамотно, воно буде радувати ще довгі роки.