Шукаєте якісні жалюзі у Новоград-Волинському, вашій увазі пропонується онлайн-крамниця «Жалюзі Сервіс». Компанія працює на ринку вже 18 років, має представництва у всіх великих містах України та пропонує різноманітний асортимент товару. Є два варіанти оформлення замовлення. Перший – це коли функції заміру та встановлення повністю бере на себе фірма. У домовлений час фахівці магазину виїжджають на необхідне місце з усіма зразками продукції, роблять усі заміри, допомагають обрати найкращий варіант / консультують та прораховують вартість замовлення. Через 2-7 днів готовий виріб майстер встановлює у помешканні, а ви оплачуєте вартість роботи. Другий варіант більш віддалений. Ви самостійно знімаєте усі необхідні мірки (які саме підкаже менеджер на сайті), заповнюєте форму онлайн, забираєте готову конструкцію у найближчому відділенні пошти та самостійно встановлюєте жалюзі.

Такі види сонцезахисних систем ви можете обрати в Новоград-Волинському:

  1. Стандартні горизонтальні жалюзі – ця модель найбільш звична та найбільш поширена. До того ж вона дуже проста та бюджетна.

  2. Оновлені горизонтальні жалюзі, розроблені спеціально для металопластикових вікон, Венус або Елегант. Вони щільно прилягають до рами, тому у разі відкриття вікна на провітрювання, не провисають.

  3. Дерев’яні горизонтальні жалюзі виглядають вишукано, чудово вписуються інтер’єр, де присутні дерев’яні меблі.

  4. Вертикальні жалюзі – це ідеальний варіант для офісу, школи, університету, лікарні та інших державних установ. Кажуть, що вони можуть створювати певний затишок та робочу атмосферу. Ламелі (відрізки полотна з яких складаються жалюзі) оброблені спеціальними речовинами, що захищають від пилу та деформацій.

  5. Рулонні штори або тканинні ролети виготовляють з тканини, бамбуку або джуту. Вони можуть бути найрізноманітнішої фактури, кольору та навіть поєднувати в собі декілька кольорів. Цей варіант більш універсальний, що підійде як для дому, так і для нежилого приміщення. Бамбукові й джутові ролети найчастіше можна побачити в домашніх умовах або в установах, що пропонують товари зі Сходу. Адже батьківщина бамбуку знаходиться саме там.

  6. Римські штори дещо схожі на рулонні, але головна відміна полягає в тому, що римські штори, при піднятті, збираються складками внизу. А у тканих ролетів полотно накручується на вал зверху.

  7. Захисні ролети встановлюються ззовні помешкання й покликанні захищати вікна, двері, вітрини магазинів тощо від злодіїв, розбишак або механічних пошкоджень.