Сонячна енергія є одним з найбільш доступних джерел альтернативної енергії. Для збору цієї енергії широко застосовуються сонячні колектори. Вони повністю безпечні для людини і навколишнього середовища. Все більше і більше людей цікавляться фотоелектричніми та геліотермальними системами, щоб забезпечити собі незалежність від постійно зростаючих цін на енергоносії і навіть заробити на продажу електроенергії.

Особливості сонячних електостанцій

Компанія Solarbud.Energy пропонує широкий вибір обладнання для сонячних електростанцій. У чому ж полягають головні переваги сонячних колекторів для будинку? Можна виділити наступні:

1. Енергонезалежність. Встановивши сонячні колектори, можна значною мірою знизити залежність від електрики і газу. У літній період, а також в міжсезоння користувачі можуть отримувати в достатньому обсязі гарячу воду, зовсім не використовуючи газ і електроенергію.

2. Економія енергоносіїв. Сонячний колектор, виступаючи в ролі додаткового джерела енергії, дозволяє знизити навантаження на газовий котел або електричний бойлер. Разом з природними ресурсами людина економить і свої кошти.

3. Тривалий термін експлуатації.

4. Простота монтажу. Установка фотоелектричної системи не вимагає дозвільних документів та погоджень з місцевими органами влади. Досить заплатити тільки за покупку і установку.

Важливо! Ефективність сонячних колекторів визначається географічним розташуванням. Чим південніше регіон, тим активніше в ньому сонце і вище ККД системи.

Геліосистеми – це надійно і довговічно

Звичні системи опалення мають цілий перелік недоліків, відомий всім. З урахуванням регулярного зростання цін на їх експлуатацію, виникає потреба в пошуку більш якісних систем, які здатні їх замінити. Геліотермальние системи - відмінне рішення. Як тільки ви встановите подібну систему в своєму будинку, ви зможете насолодитися приємним теплом в холодну пору року і прохолодою в літню спеку. Вони працюють за принципом, схожим на принцип роботи теплових насосів.

Теплообмінники можна розташувати декількома методами:

• В одноповерховому будинку геліотермальную систему монтують на глибині 3 м, теплообмінники встановлюють в горизонтальному положенні;

• Якщо передбачено вертикальне розташування, бурять свердловини;

• Теплообмінні труби в водоймі надійної фіксації, щоб запобігти їх підйом на поверхню.