Збірка електричних щитів - це особливий напрямок серед всіх видів електромонтажних робіт. Саме вона має свою специфіку, вимагає від виконавців чіткого слідування інструкціям, а також певного досвіду і знань. Професійна збірка електрощитового обладнання дозволяє правильно систематизувати і оптимізувати розташування всіх систем контролю, обліку і розподілу електричної енергії. Тільки правильно виконана робота дозволяє гарантувати її високу якість, а також безпеку експлуатації мережі.

Монтаж будь-яких електрощитків

Налічується кілька різновидів електричних щитків:

  • Вбудовувані варіанти - можуть бути монтовані в приміщенні різного розміру і в окремих нішах, призначених для цього.
  • Плитка конструкція - це досить великі пристрої, які часто використовуються у виробничій сфері.
  • Навісна конструкція - отримала саме широке поширення завдяки своїй компактності і зручності використання. Застосовується в різних виробничих напрямках, а також у побутовій сфері.

Вибирати конкретну щитове устаткування слід з урахуванням особливостей монтажу кабелю, а не тільки в залежності від конструкції. Якщо прокладка кабелю проводиться зовнішнім способом, доцільно використовувати електрощитове обладнання навісного типу. А ось для утопленого в стіну кабелю підходить вже вбудований щиток.

Монтаж щитового обладнання

Існує чітко регламентована схема проведення роботи. Саме тому першим етапом такої роботи буде складання докладного електропроекти. Він передбачатиме чітку схему підключення електрощитового обладнання та порядок його встановлення. Далі будуть розраховані всі важливі характеристики мережі, а також підібрані прилади керування, пристрої захисту. А процес складання - це останній і найвідповідальніший етап роботи, який повинен буде проводитися в точній відповідності з встановленим порядком і затвердженим проектом. Тільки досвідчені майстри в процесі монтажу будуть дотримуватися певних правил:

  • Паралельне розташування кабелю, його перетин неприпустимо.
  • Максимально продумана конструкція, яку в разі потреби можна буде відремонтувати.
  • Окремі групи виробів матимуть певну маркування.

Після процедури монтажу належить перевірити коректність роботи системи, а також правильно під'єднання всього обладнання. Більш детальну інформацію читайте на сайті компанії https://eds-ltd.com.ua/products/