Ми йдемо в маніпуляційний кабінет за новими рецептами або захисними окулярами, а також на очні тести. Ці види захворювань є все більш поширеною проблемою, тому обстеження не варто недооцінювати. Дізнайтеся, як підготуватися до такого іспиту.

В офтальмологічній клініці лікар завжди проводить попереднє обстеження

Правильний діагноз необхідний, щоб подальше лікування було ефективним. Тверде медичне інтерв'ю в офтальмологічній клініці лікарем не менш важливе, ніж спостереження. Лише почувши пацієнта, можна поставити діагноз. Під час візиту необхідно надати лікарю всю інформацію про ваш стан. Також важливо повідомити лікаря про дитячий зір, наприклад, якщо ви носили окуляри тощо.

Медична оцінка

Лікар, що працює в офтальмологічній клініці, також буде зацікавлений у вашому загальному стані здоров’я. Він неодмінно запитає про такі захворювання, як діабет. Варто бути готовим до будь-яких питань щодо інших членів сім'ї. Багато захворювань очей, такі як глаукома та катаракта, також трапляються з покоління в покоління.

Сам візит – як це виглядає?

Варто мати свій останній рецепт окулярів при собі під час візиту Visiobud. Завдяки йому підбір наступних окулярів стане простішим. Більше того, це також дозволить визначити розвиток порушень зору з моменту останнього офтальмологічного огляду.

Вам слід звернутися в офтальмологічну клініку без макіяжу або контактних лінз. Пил з олівця або чорнила можуть потрапити в очі під час обстеження. Наслідком може бути пошкодження очей або почервоніння. З цієї причини макіяж очей та повік не слід наносити в день тесту. Якщо ситуація цього не дозволяє, варто принаймні ретельно вимити косметику перед обстеженням та повідомити про це лікаря, що працює в офтальмологічній клініці. Макіяж ускладнює розпізнавання симптомів різних захворювань. Крім того, це перешкода для дослідження внутрішньоочного тиску.

Контактні лінзи також ускладнюють огляд. Їх слід видалити перед відвідуванням офтальмолога, оскільки вони натискають на рогівку, що може спричинити помилкове вимірювання. Офтальмолог також повинен заздалегідь знати, що пацієнт носить лінзи або окуляри.

Як бачите, потрібно правильно підготуватися до офтальмологічного огляду. Завдяки цьому не тільки результат тесту буде надійним, але і самопочуття обстежуваної людини буде кращим. Ці види діяльності, що проводяться в офтальмологічній клініці, є безболісними і їх слід проводити не рідше одного разу на два роки, щоб запобігти можливому розвитку захворювання.