Турка це найбільш поширений посуд для приготування такого напою як кава. Турку в Туреччині називають «джезва», але Україна з назвою цього предмету не заморочується, і люди називають її по простому туркою.

Спосіб приготування напою в турці прийшов до нас з давніх часів з Туреччини, адже саме там придумали і почали готувати каву в такому посуді. Раніше турки виготовлялися з золота і срібла і вони коштували не дешево, але зараз їх роблять зі сталі, міді, кераміки або олова. Зараз є багато турок, які відрізняються розміром, формою, матеріалом і дизайном, завдяки чому вибір стає нелегким від кількості різних варіантів.

Більшість людей не завжди мають час для заварювання кави вдома, тому поспішаючи на роботу забігають в кавову, щоб попити улюблений напій і підбадьоритися. В Україні всюди можна купити каву, адже в кожному магазині, булочній, їдальні, ресторані, кав'ярні або на вулиці в спеціальних машинах готують цей напій. І часто в кав'ярнях можна побачити цілі колекції турок певного виду або зовсім різних, які можуть бути привезені з різних країн. Незважаючи на це все, у кожного справжнього поціновувача і любителя кави повинна бути кавоварка або турка, в якій буде заварюватися кави.

Не знаєте, як зробити вибір?

Якщо так, тоді варто звернути увагу на таке, як:

  • форма, якщо хочете що б вона була зручною, тоді вибирайте конічну; дно повинно бути широке, тоді гуща буде швидше осідати
  • ручка не менш важлива деталь, вона повинна бути виготовлена ​​з гарного матеріалу, який витримає багаторазове нагрівання, і краще що б вона була довгою
  • розмір - залежить від того для якої кількості людей ви будете використовувати турочку, цей вибір зробити простіше
  • матеріал - це найголовніше в турці, адже чим краще він, тим довше вам прослужить інструмент, тому краще звернути свою увагу на мідні вироби, адже вироби з міді служать довго і вірно.

Якщо ви знаєте якусь турку для кави хочете купити, але не знаєте де, тоді вам варто звернутися до нас.

Скільки коштує для варіння кави?

Вартість турок для кави може бути різною. Все залежить від матеріалу і обраного дизайну. Якщо мова йде про турки ручної роботи, з намальованим орнаментом і з додатковими прикрасами, тоді ціна може бути дуже високою. Якщо вам приглянулися антикварні кавоварка, то будьте готові віддати багато грошей за такий апарат, адже це не просто посуд - це ціла історія, частиною якої станете і ви. Такий апарат може передаватися з покоління в покоління, і стати традицією. Якщо мова йде про звичайну, але тим не менш гарну за якістю і красою, то ціна в межах розумного. Купити кавову турку в будь-якому місті країни не є проблемою, а купити турку для варіння кави в Хмельницькому ще легше, але яка ціна буде на турку для кави невідомо. Ви можете замовити турку в нашому інтернет магазині, де вас чекає великий вибір турок за розумними цінами від декількох сотень до декількох тисяч гривень. Ви можете порівняти кілька варіантів по характеристикам і цінами, і вибрати свій варіант. Також важливо враховувати, чи призначена турка для варіння кави чи лише для декоративних цілей.