Система управління виробничими процесами (MES) - це програмне рішення, яке забезпечує підвищення якості та ефективності виробничого процесу за рахунок зниження ризиків допущення помилок. Системи управління виробництвом з'єднують безліч заводів, майданчиків і оперативну виробничу інформацію постачальників. Вони легко інтегруються з обладнанням, контролерами і корпоративними бізнес-додатками. Результатом автоматизації на виробництві є повна прозорість усіх етапів виробництва, контроль і оптимізація виготовлення продукції, а також оптимізація процесів по всьому підприємству.

MES - автоматизація виробництва для будь-якої сфери

З прискоренням інновацій відбуваються більш швидкі зміни і у виробництві, підвищується мінливість і створюється додаткове навантаження на операції для підтримки високого рівня якості. Навіть при наявності чітких стратегічних бізнес-ініціатив, виробникам важливо швидко приймати обґрунтовані рішення в швидко мінливих операційних середовищах. І тут на допомогу приходить програма автоматизації виробництва система MES.

Цей сучасний надійний вид програмного забезпечення підтримує широкий спектр виробничих галузей і процессов.MES орієнтується на велику кількість сфер одночасно, тому вона може:

  • включати складні робочі процеси;
  • обробляти великий обсяг автоматизованого збору даних;
  • бути виготовлена ​​на замовлення;
  • мати дискретну збірку;пропонувати пілотні версії і т. д.

Автоматизована система управління виробництвом використовується в різних галузях промисловості, які працюють з дискретними, періодичними і безперервними процесами, включаючи напівпровідникову, електронну, медичну техніку, автомобілебудування, авіакосмічна промисловість, фармацевтику, метали, пластмаси та багато іншого.особливості систем

Автоматизація виробництва в Україні може мати спеціальну настроювану платформу, яка адаптується до конкретного виду бізнесу без спеціального коду. У такому випадку вона буде мати відкриту архітектуру, розроблену для спрощення інтеграції з корпоративними додатками і автоматизації процесів виробництва.

Переваги систем управління виробництвом

Системи управління виробництвом (MES) забезпечують ряд довгострокових і короткострокових переваг, а також стратегічних і тактичних переваг, включаючи більш швидке збільшення обсягу виробництва, підвищення продуктивності і зниження експлуатаційних витрат.

Автоматизація виробництва також має й інші додаткові переваги:

  • ліквідація діяльності, не пов'язаної з доданою вартістю;
  • можливість проактивно і систематично стандартизувати та впроваджувати процеси на всіх ресурсах;
  • отримання контролю в реальному часі по всьому виробничому ланцюжку;
  • прискорений аналіз трасування, діагностика першопричин і усунення проблем;
  • більш низька вартість виробництва зі зниженням рівня собівартості;
  • постійне поліпшення якості продукції та нових дизайнів.

Система управління виробничими процесами дозволить приймати оперативні та стратегічні рішення, засновані на реальних фактах. І пам'ятайте, що з MES ви отримуєте повний контроль над вашим виробничим процесом, а це відкриває масу перспектив.