Компанія Самсунг у 2020 році представила світу серію нових смартфонів преміум класу ー Galaxy S 20. Особливістю фрагманів став новий покращений підхід до створення контенту. Інноваційні камери з штучним інтелектом створюють справжні шедеври, які варті мільйонів лайків та переглядів.

Революційна камера

Основна камера в смартфоні має аж 108 МР, що дозволяє створювати максимально деталізовані фото високоъ якості. Система штучного інтелекту самостійно підлаштовує насиченість та яскравість в залежності від освітлення та інших зовнішніх умов.

Завдяки 4 камерам на передній панелі, телефон може збільшувати зображення до 100 разів. З таким приладом розглянути найменші дрібниці буде не складно.

Компанія Самсунг в новій серії телефонів покращила якість нічної зйомки. При поганому освітленні камера автоматично робить одразу декілька кадрів і об'єднує їх в один, при цьому штучний інтелект автоматично прибирає побічні шуми. В результаті виходить дуже якісне нічне фото на рівні з професійними знімками.

Зйомка відео у 8К форматі

На сьогодні Samsung S20 Galaxy ㅡ це єдиний смартфон, котрий здатний створювати відео у 8К форматі. Підключивши телефон до телевізора, можна в повній мірі насолодитись високою якістю зйомки та гідно оцінити її. Для порівняння, 8К ㅡ це в 16 разів вище розрішення ніж FHD.

Увімкнувши режим супер стабілізації, навіть під час бігу та ходіння можна отримати ідеальні кадри.

Крім того, відео у форматі 8К розділяэться на окремі високоякісні кадри. Це дозволяє легко виділити із зйомки важливі моменти, зберегти та переглянути їх у потрібний час.

Покращена ємність батареї

Модель Samsung Galaxy S20 має ємність батареї 4000 mAh, Samsung Galaxy S20+ ㅡ 4500 mAh, Samsung Galaxy S20 Ultra ㅡ 5000 mAh. Що дозволяє значно продовжити роботу смартфону, в режимі розмови флагман може працювати протягом 25 годин.

Крім того, система штучного інтелекту автоматично підлаштовується до використання телефону та оптимізує витрати аккумулятором.

Підзарядка батареї відбувається як звичайним шляхом, так і за допомогою безпровідної системи. В телефоні також передбачена і функція швидкого заряду.

Додаткові можливості

Вищезазначені характеристики нових флагманів від Самсунг вже самі по собі є вагомими причинами щоб придати подібний девайс. Але крім них Samsung Galaxy S20 має ще ряд переваг:

  1. Захист від промокання. Звичайні опади не страшні для цих смартфонів взагалі. Герметичний корпус витримує заглиблення телефону на 1,5 метри у воду протягом 30 хвилин.

  2. Безрамковий дисплей. З таким екраном перегляд фото/відео стає ще зручнішим, адже на ньому добре видно всі деталі кадрів.

  3. До 1,5 Тб пам'яті. Внутрішня пам'ять та підтримка Micro SD разом створюють місце для зберігання потрібних файлів, улюблених додатків та цікавих фото.

Samsung Galaxy S20 стане незамінним для людей, які постійно створюють фото та відео контент. На сьогоднішній день, у цьому відношенні, Самсунг S20 не має конкурентів.