Купівля нерухомості - це завжди найнадійніше вкладення коштів. Але які об'єкти варто купувати в цьому році?

Не кожна квартира може швидко окупитися і принести власникам прибуток. Є деякі об'єкти, вартість яких з часом тільки зменшується. Для орендарів вони не дуже привабливі.

До такої категорії належать квартири в «хрущовках». Їх вартість за останні кілька років знизилася до 20%. Нерухомість в старих будинках в майбутньому буде тільки зменьшуватись, тому при її перепродажу є ризики втратити вкладений капітал. Саме тому, всі експерти радять інвестувати в новобудови. Це зовсім інший формат і комфорт житла.

На сьогоднішній день найбільш привабливими вважаються об'єкти нових форматів, такі як: об'єкти live-work-play, багатофункціональні житлові комплекси, будинки «місто в місті» та ін.

Особливістю таких об'єктів є те, що вони поєднують в собі сучасне житло і цілий інфраструктурний комплекс, який займає більше 15-20% всієї площі. За статистикою третина всіх заявлених нових житлових комплексів 2020-2022 рр має саме новий формат. Згідно з опитуваннями, саме такі об'єкти вважаються найпривабливішими і становлять до 75-80% всього попиту на нерухомість. Їх вартість майже на 20% більше, ніж на звичайні квартири, але не дивлячись на це, вони дуже ліквідні.

На думку експертів, в 2020 році найкраще купувати однокімнатні квартири, так як саме на них найбільший попит серед орендарів (якщо нерухомість купується для подальшої здачі в оренду).

Однокімнатні квартири вважаються найбільш ліквідними. Рівень продажів такої нерухомості становить майже 65% від усіх продажів. За підрахунками приблизно 40% з них купується як вигідна інвестиція для подальшої здачі в оренду або ж для перепродажу за вищою вартістю.

Серед всіх квартир, найвигіднішою в плані вкладення коштів є нерухомість, що має не дуже велику, але і не дуже маленьку квадратуру.

Найбільшим попитом серед покупців користуються однокімнатні квартири, які мають 40-45 квадратних метрів. Таку нерухомість завжди вигідно купувати для перепродажу або здачі в оренду.

В нових сучасних будинках є спеціальні закриті території без доступу автомобілів, а у внутрішньому дворі присутні дитячі майданчики, сквери для відпочинку, ігрові зони. Також відведено окреме місце і для парковок. В деяких житлових комплексах будують власні спортивні комплекси, продуктові маркети, присутні і інші додаткові послуги.