Покупка автомобіля – серйозний крок. Коли людина зіштовхується з ситуацією, де їй життєво необхідна машина, вона починає задумуватись про її покупку.

Придбання автомобіля завжди хвилююча процедура, потрібно: визначитися з ціною, маркою і моделлю, комплектацією, кольором та іншими дрібницями. Хтось може собі дозволити купити машину з салону, а той, у кого немає такої фінансової можливості задивляється в бік використовуваних автомобілів, щоб пригнати авто в Україні.

Щорічно тисячі українців їдуть в Литву задля покупки недорогої і якісної машини. А лояльне ставлення місцевої влади до експорту транспортних засобів сприяє покупці машин.

З Литви пригнати машину вигідно по всім критеріям. При цьому важливо враховувати не тільки зовнішні характеристики. Тут значення має стан кузова, рік випуску, пробіг, об’єм і тип двигуна.

Пригон авто з Литви – непростий процес. Важливо наперед визначити оптимальний метод підбору і транспортування.

З країн Європи часто приганяють недорогі авто. Вибрати модель можна двома способами:

  • при особистому відвідуванні салонів та авторинків;
  • в процесі пошуку на спеціалізованих сайтах.

Якщо другий варіант ваш, то вам варто зазирнути на сайт VARTA.UA. Сервіс спеціалізується на підборі й доставці автомобілів з закордону в Україну. Придбати автомобіль ви можете оформивши замовлення на сайті, де потрібно вказати марку і модель авто, бажану комплектацію, бюджет та терміни.

У свою чергу сервіс VARTA.UA. бере на себе всі клопоти, пов’язані з покупкою:

1.     Підбір кращих варіантів автомобілів з урахуванням вашого бюджету і вимог.

2.     Виконавці запропонують вам свої послуги та ціни.

3.     Вибір найкращої пропозиції по ваших критеріях.

4.     Фіксація в договорі всіх умов доставки та оплати.

5.     Доставка авто в Україну.

6.     Розмитнення й оформлення документів одразу після прибуття машини.

В результаті ви отримуєте авто з Литви з прозорою історією експлуатації, що виключає ризики купити невідповідний автомобіль і витрати непередбачених коштів. Вартість такої машини значно нижча від ринкової ціни українських аналогів.

Стати власником якісного автомобіля з Європи зараз цілком реально. І це можна зробити навіть нікуди не мандруючи. Адже на території України вперше з’явилася біржа авто послуг, яка зібрала в собі величезну базу спеціалістів з покупки й пригону автомобілів з Європи, Америки, Канади та інших країн і континентів.

Сучасній людині в наш час дуже важко обійтись без автомобіля. Різноманітність автомобільної техніки зараз просто вражає своєю масштабністю. З кожним роком створюється все більший попит на засоби пересування.

Звичайно, власники машин одразу починають відчувати більший комфорт у пересуванні: не потрібно чекати автобус на зупинці, переживати як донести важкі сумки, йти вулицями під дощем і снігом. З автомобілем зручно планувати свій час. Машина також є символом матеріального добробуту і достатку. Тому не втрачайте час і зробіть своє життя комфортним прямо зараз.