Незалежно від того, чи це міжнародні автоперевезення невеликих партій вантажів чи б пак навіть великих з США, або будь-якої іншої країни в Україну, а все ж обов'язковою частиною доставки заведено вважати таку процедуру як транспортна логістика. Без неї в прямому сенсі слова всяка доставка попросту приречена на провал. Якщо ви чуєте про транспортну логістику та міжнародні автомобільні перевезення вперше, нумо розбираймося що ж це разом.

Логістика і міжнародні вантажні перевезення

Ні для кого не секрет що перевезення товару з одного пункту призначення в інший або іншими словами з однієї країни в іншу є досить непростим завданням, для вирішення якого необхідно продумати та врахувати безліч нюансів. У тому числі важливо спланувати маршрут і закінчити весь цей процес безпосередньо транспортуванням вантажу і звичайно ж оформленням всіх необхідних дозвільних документів.

Так ось, під транспортною логістикою маються на увазі комплекс необхідних рішень і заходів, які спрямовані на те, щоб зробити маршрут того чи іншого вантажу найбільш оптимальним. Причому оптимальність стосується не тільки фінансової сторони питання, але і збереження вантажу, а також термінів його доставки.

Де замовити послуги логістики за вигідною вартістю?

Якщо ви хочете знайти компанію, з якою не страшно починати співпрацю у сфері логістики пропонуємо вам звернути свою увагу на послуги Іст-Вест логістик, що знаходиться на ринку логістики та міжнародних автоперевезень ось уже понад 15 років.

Звертаючись до послуг підприємства можна бути впевненим що міжнародні перевезення вантажів – це не звичайне переміщення з точки А в точку Б. Це перш за все пошук найоптимальніших рішень з доставки, які будуть виходити з вимог клієнта стосовно ціни та відповідно термінів, а також власне специфіки вантажу.

Завдяки тому, що провідні фахівці підприємства працюють для надання клієнтам тільки кращого сервісу, увазі кожного з них завжди доступна можливість:

  • автомобільних перевезень;
  • ЖД перевезень;
  • морських і авіаперевезень;
  • митне оформлення;
  • послуги технічного експортера та імпортера;
  • попутний або як його ще називають збірний вантаж;
  • мультимодальні перевезення та аутсорсинг зед.

Вичерпні відповіді на питання можна почути, зателефонувавши за номером телефону +38 (044) 466-57-75.