На даний час бьюті сервіс України пропонує всім, хто хоче завжди бути привабливим, охайним та здоровим, широкий спектр косметологічних послуг. І це справді так, адже косметологія – це особлива складова індустрії краси, вона, надає естетичні послуги з урахуванням стану здоров’я людини, тобто косметологія і медицина невіддільні. Хоча ці процедури не відносяться до медичних. МОЗ України відзначив, «…на сьогодні в Україні не існує єдиного визначеного порядку косметологічної допомоги, яка надається за медичними показаннями».

Крім професії косметолога, який працює в салоні краси, на теренах індустрії краси з’явилася професія лікаря-косметолога, який веде свою практику в косметологічній клініці. Їхня діяльність направлена на покращення зовнішнього вигляду клієнтів, лікування дефектів зовнішності з метою зміни їхнього психологічного і фізичного стану, задоволення естетичних потреб. Косметологічний ринок у свою чергу пропонує якісну інноваційну косметологічну техніку. Обладнання для салонів краси, косметологічних клінік України продає багато українських компаній, які є офіційними дилерами зарубіжних виробників. І тільки косметологічне обладнання MedicaLaser виробляється в Україні. Ця компанія є першим і єдиним виробником лазерних косметологічних приладів, постійно розширює свій асортимент для косметології, виконуючи вимоги українського законодавства. Тому продукція, яка поступає у салони краси та косметологічні клініки, сертифікована і якісна. Часто ці бьюті заклади називають ще територією краси, і ця назва виправдена.

Територія краси: що пропонує

Не погодитися із цим твердженням неможливо, адже наразі «територія краси» є найкращим місцем для догляду за собою. У сучасному салоні краси чи клініці створений сучасний інтер’єр: вдало оформлені робочі зони, внутрішнє оздоблення салону, встановлені високотехнологічні косметологічні апарати. Професійна майстерність косметологів, лікарів-косметологів, їхнє доброзичливе ставлення до кожного відвідувача і ціна послуг поєднуються оптимально. Після курсу косметологічних процедур кожний відвідувач не тільки змінює свій зовнішній вигляд, а і - моральний стан. Людина стає впевненішою, позбавляється від комплексів.

У салоні краси можна замовити такі послуги:

  • стрижка, фарбування волосся;
  • манікюр, педикюр, нарощування нігтів та макіяж;
  • очищення шкіри, безопераційне омолодження обличчя та зволоження;
  • массаж, ультразвук, магнітотерапію

Для цього використовується обладнання для мікродермабразії, неін’єкційної мезотерапії, ультразвукові апарати, вапоризатори, масажери різного типу. Апаратні процедури допомагають досить швидко і ефективно підвищити тонус епідермісу шкіри, підтягнути овал обличчя, зменшити зморшки і позбавити людину від вугрових висипань.

Косметологічна клініка пропонує більш широкий спектр косметологічних послуг з використанням спеціального обладнання, багатофункціональної апаратури. В косметологічних клініках на відміну від салону краси працює лікар-косметолог з вищою медичною освітою, який у своїй практиці використовує досягнення відновлювальної медицини, ортопедії, дерматології і фізіотерапії та інших наук. Йому притаманне особливе, творче мислення. Пластичний хірург наразі – це найкраще оплачувана робота.

До уваги клієнтів:

  • омолоджувальні маски, пілінги, вакуумний масаж;
  • різноманітні ін’єкційні процедури. Великою популярністю користуються ін’єкції ботоксу та силікону;
  • лазерна і магнітотерапія;
  • пластичні операції – ринопластика, пластика повік, вушних раковин, ліпосакція.

Постійний попит на «красу» породжує розроблення нового обладнання, нових методик та процедур по догляду.