Будівельні роботи на висоті вимагають особливого оснащення. Регулярно використовується будівельне риштування - за допомогою нього можна виконати реставраційні, оздоблювальні роботи.

Пропозиції "Укрстандарт"

Підібрати будівельні конструкції вдасться на сайті ukraine-standart.com.ua. Компанія порадує широким асортиментом, помірними цінами, грамотно оформленими онлайн-каталогами та зручними умовами замовлення.

Крім рихтування клієнтам доступні:

  • вишки туру;
  • підмостки;
  • сходи.

Все це також активно застосовується при роботі з високими спорудами.

Скористатися пропозицією "Укрстандарт" можуть жителі будь-яких міст. Конструкції будуть оперативно доставлені у регіон. Дізнатися про способи оплати можна на сайті.

Кому варто купити риштування

Затребуваний сьогодні сервіс - прокат будівельного риштування. Він привертає економічністю. Однак не завжди оренда - оптимальне рішення. Будівельними компаніям, які постійно займаються зведенням або ремонтом будівель, варто формувати свій арсенал обладнання. Це набагато раціональніше, ніж регулярно користуватися прокатом.

Переваги покупки будівельного риштування:

  • Постійний доступ до конструкцій. Прокатники не завжди можуть надати будівельні конструкції на потрібний період. На складі може не виявитися потрібного типу обладнання.
  • Можливість збільшення часу робіт. Оренда змушує виконувати заходи в стислі терміни - кожен день обійдеться в кругленьку суму. За своє риштування платити не треба, це дозволяє розтягувати роботи при необхідності, виконувати допоміжні операції.
  • Підбір оптимального за всіма параметрами устаткування. При оренді доводиться вибирати з того, що є в асортименті прокатника. Купити ж можна будівельні конструкції з оптимальними характеристиками.

Замовляючи власне риштування, власник буде впевнений у його якості та безпеці. З'являється можливість стежити за станом обладнання.

Критерії вибору

Асортимент будівельних конструкцій багатий. Це дозволяє знайти устаткування для будь-яких видів робіт. Сьогодні будівельники застосовують риштування:

  • Клино-хомутове. Настил системи можна розміщувати на будь-якому рівні. Це виручає при роботі зі складними фасадами. У плані застосування устаткування вважається універсальним.
  • Рамкові. Дешеві, легкі по вазі і прості в збірці. Підійдуть для оздоблювальних робіт.
  • Ригельні. Виручать під час реставраційних робіт. Міцні і легкі конструкції. Привертають мобільністю - легко розбираються і збираються.

При виборі конструкцій враховуйте допустиме навантаження і максимальну висоту, на яку можна звести риштування.