Поява тварини в будинку - ціла подія для сім'ї. Щоб адаптація вихованця пройшла легше, важливо заздалегідь підготувати для нього персональні зони - "спальню", "кухню", "туалет". Аксесуари для кожного куточка надасть зоомагазин Petcenter.

Облаштовуємо місце для відпочинку

Коти - тварини норовливі, вони самі визначають собі зони для сну. Однак варто все-таки придбати для улюбленця персональне ліжко. Є шанс, що місце прийдеться до смаку та буде використовуватися на регулярній основі. Це захистить від зазіхань крісла і стільці домочадців.

При виборі м'якого місця орієнтуйтеся на наступні параметри:

  • виробник;
  • матеріали (чохол, наповнювач);
  • розміри;
  • дизайн.

Замість подушки можна купити будиночок або цілий комплекс. Правда, вони займуть більше місця і обійдуться набагато дорожче.

Їдальня для кота

Особливих аксесуарів для неї не потрібно. Замовте тарілки для їжі, води. Такі товари для котів вдасться підібрати в petcenter.com.ua. При виборі тарілки для корму враховуйте матеріал. Кераміка - оптимальне рішення. Вона важка, а тому не зрушується під напором тварини. До того ж тарілка буде легко очищатися. Кераміка - практичний матеріал, який не вбирає запахи, фарби.

Для води можна вибрати будь-яку тарілку. Головне - об'єм посуду. Коти вважають за краще пити з великих тарілок, тому ветеринари радять купувати екземпляри від 1 літра.

Розмістити тарілку для їжі можна на підставці. Підійдуть також пластиковий килимок, піднос. Тарілку з водою треба відставити подалі - кішки не п'ють там, де проходить їх трапеза. У них говорять древні інстинкти - хижаки завжди відходили подалі на водопій від видобутку, щоб знайти чисту воду.

Що потрібно для туалету?

Виробники пропонують лотки різних типів. Крім відкритих туалетів (простих, з решіткою, з рамкою для фіксації змінного пакета під наповнювач) доступні закриті. Це справжні будиночки з вугільними фільтрами. Вони естетичні і відмінно захищають від неприємних запахів. Правда, улюбленця зазвичай складніше привчити до такого туалету.

Для виходів на вулицю

З котами доводиться здійснювати поїздки - на дачу, до ветеринара, на виставку і т.д. Потрібно знайти зручну переноску для тварини. Представлені вони у великій кількості і в різному ціновому сегменті. Вибираючи переноски для котів, звертайте увагу на їх тип, матеріали, розміри. Важливо, щоб дно у конструкції було жорстке, а стінки/дах мали безліч отворів для повноцінної вентиляції. 

Звертайте увагу на вагу аксессуару та його конфігурацію. Далеко не всі клітини зручно носити в руках. Важливо знайти економічний варіант аксесуару.