Книги для найменших прищеплюють любов до читання з перших років життя. Такі книги можна читати дітям вголос, разом роздивлятися картинки або запропонувати спробувати читати самостійно. Читання з дітьми — це цілий комплекс дій, тому пропонуємо полегшити батькам вибір з допомогою добірки книжок для найменших.

Такий особливий Джоїк (з віконцями), Олена Ольховська, Кенгуру, 2019

Казки для малюків вчать життєвим принципам і здатні зачарувати своєю красою. До такої категорії можна віднести історію про кенгуру на ім'я Джоїк. Він з самого народження відрізнявся від інших. Завдяки вірі та підтримці його мами, яка завжди піклувалася про нього, він зміг вирости сильним і спритним. Повчальна історія для кожного, яскраві зображення та віконця зі своїми таємницями, що прекрасно поєднуються в одній книзі, надовго стануть улюбленим заняттям вашого малюка.

Елмер, Девід Маккі, АССА, 2018

Книги для самих маленьких здатні поєднати у веселих казках серйозні теми з цікавими та простими для розуміння сюжетами. В книзі “Елмер” слонику набридло бути завжди веселим і не схожим на інших, тому він вирішує перефарбуватися в сірий колір. І тільки дружба і підтримка здатні повернути яскраві барви в життя. Книга отримала безліч хороших відгуків від самих батьків, її люблять розглядати малюки, а також по ній можна вивчати кольори, форми, рахувати клітинки і впізнавати місцевих жителів лісу.

Хто що робить? Книга ремесел, Ганна Вашкова, Петра Бартікова, Ранок, 2017

Яскрава книга і безліч ілюстрацій, які дають зрозуміти, як багато праці вкладено у звичайні речі. Особливе задоволення і користь від книги можна отримати, якщо читати її з дітьми, обговорювати, обмінюватися думками. Професії розділені по сферах, подається невеликий опис до кожного роду занять. Треба відзначити, що інформація подана у доступному стилі, не навантажена науковою термінологією і читається дуже легко. І, можливо, вже в найближчому майбутньому турботливі батьки почують “Коли я виросту, я стану…”.

Бодьо вимовляє перші слова, Марта Галевська-Кустра, Час майстрів, 2019

Книжки для немовлят завжди роблять перші кроки у навчанні мови. Книга про хлопчика Бодьо стане в нагоді батькам і діткам для розвитку мовленнєвої активності. Зручне оформлення, поради батькам, історія хлопчика, який навчає малюків також аналізувати щоденні справи та обов’язки. Вашому малюку буде цікаво читати коротенькі слова під картинками, як і в говорінні, в читанні також все має починатися з простого та зрозумілого. Тому ця книга є прекрасним помічником для мам, які вчать малят говорити та читати.

Досліджуй! Вище, і вище, і вище на дереві, ван Андрусяк, Ранок, 2020

Нас оточує безліч цікавих речей, які так люблять досліджувати малюки. Завдяки цій книзі можна безпечно дізнатися, що знаходиться на самій верхівці дерева або найнижчих шарах грунту чи моря. Завдяки цьому навколишній світ стане ще ближчим і зрозумілим. Все це робить дитяче видання цікавим і пізнавальним.

Книги для малюків і їх вибір, на щастя, досить великий — яскраві, позитивні, красиво оформлені, написані з гумором чи повчальні. Всі вони дають відповіді на багато запитань, розширюють кругозір дитини, а також приносять чудовий та позитивний настрій. Залишається лише вибрати ту, в яку ви закохаєтесь з першого погляду або слова.