До недавнього часу плити OSB вважалися матеріалом, який поступається деревині, через що не користувався великою популярністю. В даний час цей матеріал обробляється настільки ефективно, що візуально нагадує дерево і відрізняється не менш високою міцністю. ОСБ плити добре зарекомендували себе не тільки у виробництві меблів і дверей, але і в будівельних сферах. Цей матеріал функціональний і міцний, тому є прекрасною альтернативою дереву. Якщо ви задумалися над покупкою, запрошуємо відвідати інтернет магазин «Artkone», де на сайті: https://artkone.com.ua/plitnye-materialy/osb-3/, представлений великий вибір плит різних розмірів від відомих виробників.

Що таке плити ОСБ?

Плити виготовляються з подрібнених відходів деревини хвойних порід, в які додаються синтетичні смоли, синтетичний віск, борна кислота або оліфи. Весь процес відбувається в умовах високої температури і тиску.

Особливості:

  • Пористі ОСБ листи можна легко розрізати. Вони ідеально підходять в якості матеріалу для тепло- і звукоізоляції стін, підлог і дахів - додаткова перфорація збільшує звукопоглинання. Плити цього типу через їх високу гігроскопічність не можна використовувати у вологих місцях. В основному вони використовуються в якості меблевого матеріалу, матеріалу для створення перегородок усередині будівель, при виготовленні каркасних будинків, з багатошаровими структурними стінами.
  • Листи мають великі розміри, легкі, зручні в обігу і установці. Їх використовують в якості обшивки стелі і звукоізоляції приміщень. ОСБ - відмінний матеріал, його характерна особливість - однорідний склад і щільність, тому вони легко піддаються машинній обробці. Волокна розташовуються в різних напрямках, що забезпечує вирівнювання якісних і міцності плити незалежно від напрямку навантаження.
  • Важливим фактором є те, що матеріал екологічно чистий. Виробники, які пропонують продукцію, гарантують якість і сертифікат відповідності який соответствует принципам екології в процесах виробництва.

Переваги покупки в будівельному гіпермаркеті «Artkone»:

  • Доступні ціни з акційними пропозиціями і знижками.
  • Великий вибір розмірів.
  • Доставка по Львову та області.

Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте покупку прямо зараз!