Кожній рослині необхідне певне співвідношення корисних речовин, тому часто аграріям доводиться коригувати догляд за культурами, додаючи підживлення. Комплексне мінеральне добриво - це складна суміш, що складається із двох і більше компонентів, в основі яких азот, фосфор та калій.

До прикладу, застосовуючи комплексне добриво для картоплі, Ви отримуєте ще й життєво важливі мікроелементи та біостимулятори для покращення імунітету.

Асортимент комплексних добрив є досить чітким та можна сказати вичерпним. Найбільш популярними та розповсюдженими є наступні приклади комплексних добрив:

  • Амофоска. Основні елементи азот, калій та фосфор знаходяться в рівних масових долях. В склад також входить магній та сірка.
  • Діамофоска. Характеризується підвищеною концентрацією поживних речовин. Отримують із ортофосфорної кислоти з додаванням амонія та калій.
  • Нітроамофоска. Гранульоване азотно-фосфорно-калійне добриво, яке застосовується у всіх прийомах внесення добрив на будь-якому ґрунті.

Переваги українських комплексних добрив можна розкрити через їх характеристику:

  • Кожна гранула містить всі необхідні макро та мікроелементи в доступній для рослини формі. Саме тому відсутній ризик сегрегації при доставці, зберіганні чи обробці.
  • Завдяки швидкій та збалансованій дії складників забезпечується рівномірне та здорове зростання рослин впродовж усього вегетаційного періоду.
  • Комплексне добриво містить додаткові поживні речовини, які необхідні для певних культур.
  • Має здатність вирівнювати кислотність ґрунту.
  • Користь від добрива забезпечена навіть при недостатньому зволоженні ґрунту.

Компанія "Тетра-Агро" - провідний виробник комплексних мінеральних добрив для підживлення сільськогосподарських культур. Основним добривом, яке виробляє та реалізовує "Тетра-Агро" є Нітроамофоска, яка повноцінно живить агрокультури та забезпечує збільшення врожайності.

Чим виробник комплексних добрив Тетра-Агро заслуговує на увагу аграріїв?

Насамперед за відмінну якість продукції та високі результати застосування добрива, які забезпечуються шляхом ретельного контролю виробництва на всіх етапах, починаючи з високоякісної сировини.

Не менш важливим фактором є економія коштів при застосуванні нітроамофоски Тетра-Агро. Завдяки її складу вона дає такий же ефект удобрення, як при внесенні кожного окремого елемента, але по вартості це виходить майже вдвічі дешевше.

Склад добрива налічує широкий спектр мікроелементів - Mn, Cu, Zn, Fe, B та інші, що забезпечує миттєве та довготривале живлення.

Нітроамофоска чудово розчиняється, саме тому її можна використовувати не лише за допомогою механізованого внесення в ґрунт, а й при позакореневих підживленнях.

Якість продукції Тетра-Агро перевірена на практиці аграріями з різних куточків України.