Справитися з укладанням тротуарної плитки може навіть непрофесійний будівельник. Не поспішайте братися за інструменти, для початку проведіть підготовку, щоб не довелося нічого переробляти. Адже вартість будівельних матеріалів досить висока, побережіть свій бюджет. Краще вибрати надійного укладальника плитки на сайті оголошень https://300x.in.ua/uk/ та відразу все зробити грамотно і надійно, насолоджуючись красивим тротуаром протягом декількох десятків років.

Мощення доріжок

Дотримуючись простих правил у вас вийде самостійно укласти плитку на дачній ділянці або іншому об'єкті. Головне, не порушувати послідовність та не економити на матеріалах.

Перший етап: встановіть бордюри так, щоб вони стояли врівень з плиткою. Це потрібно, щоб вода не накопичувалася на поверхні. Ви ж не хочете постійно ходити по калюжах, правда? Щоб зайвий раз не різати плитку (все-таки це досить складний процес, який супроводжується шумом та пилом), встановіть бордюр тільки з одного боку і почніть укладання від нього. Коли доріжка стане потрібної ширини, просто встановіть бордюр з іншого боку.

Другий етап: ознайомтеся зі схемами, рекомендованими виробником. На одну і ту ж плитку може бути до десяти схем викладки. Якщо не слідувати інструкції, бруківки може не вистачити або у вас вийде некрасивий малюнок. На експлуатаційні характеристики це не вплине, але естетика буде порушена.

Третій етап: вибирайте суху погоду для монтажу. Сніг та дощ - не найкращі друзі бруківки. Ви ж пам'ятаєте, що відбувається з асфальтом, який укладають в дощову погоду? До того ж велика ймовірність, що ви самі захворієте, і монтаж доведеться відкласти. А це нікому не потрібно.

Четвертий етап: починаємо монтаж плитки на підготовлену основу. Верхній шар може бути бетонним, з щебеню чи піску. У будь-якому випадку, не забудьте зробити невеликий ухил. Якщо верхній шар піщаний або з щебеню - утрамбуйте його.