Чи знаєте ви, що таке термошкарпетки? Це незамінна річ, яка дозволить тримати ваші ніжки в теплі! Уявіть, що ви суворою зимою довго стоїте на автобусній зупинці і чекаєте транспорту. Якщо раніше ви б мучилися від холоду, то тепер цього не буде, термобілизна, яку ви можете придбати на сайті магазину Top Rope врятує вас.

Термошкарпетки - просто розрекламований продукт?

Не зовсім так. Термошкарпетки дійсно зігрівають і зберігають тепло ніг, але не варто думати, що вони володіють чарівними властивостями, але придбати їх все одно потрібно. У вас гарні зимові чоботи з натуральним хутром? Це чудово, але не потрібно покладатися тільки на них. Подумайте, скільки часу ви проводите в зимовому взутті поза вулицею? Ви ходите в кіно, театри, відвідуєте заняття в університеті, граєте в боулінг, в більярд і так далі.

У теплому середовищі ноги починають потіти, а значить, коли ви виходите на морозне повітря, то ніжки будуть мерзнути ще швидше. Організм - чуйний товариш, що реагує буквально на все. Всі простудні захворювання йдуть саме від ніг! Тому дуже важливо зберігати їх завжди сухими.

Головна перевага термошкарпеток  полягає в тому, що вони мають функцію влагоотведенія, яка оберігає ноги від замерзання. Існує поширений міф, що вовняні шкарпетки з підігрівом зігрівають безпосередньо, це далеко не так. Термобілизна оберігає ноги від вологого стану, не даючи їм мерзнути.

Як вибрати термошкарпетки?

Сьогодні виробники випускають велику кількість чоловічих і жіночих термошкарпеток. Як же не заплутатися і зробити правильний вибір при покупці? Ви ж хочете забезпечити собі тепло і комфорт на кілька зимових сезонів? Як обрати:

  • Розмір. Термошкарпетки повинні добре сидіти на нозі. В ідеальному випадку їх потрібно приміряти прямо в магазині. Якщо вони будуть великими, то термобілизна не даватиме необхідний ефект. Шкарпетки маленького розміру теж не підійдуть, так як вони стануть натирати ноги.
  • Шар. Зимові моделі термоносков складаються з двох шарів, літні - з одного. Будьте уважні при покупці!
  • Шви. Якщо ви бачите, що шви на термошкарпетках виступають, то значить, це неякісний товар. Шви на термошкарпетках повинні бути плоскими, що не випирають. Якщо в перші кілька секунд ви не відчули ніякого дискомфорту, то сміливо купуйте вовняних «товаришів».

Бажано, щоб на гомілці і стопі були еластичні гумки. Тим самим, навіть після тривалого носіння ваші ноги будуть почувати себе комфортно.