Традиція дарувати квіти виникла дуже давно. Покликані вони приносити радість та щастя. Купити букет квітів доречно на день народження, випускний, весілля, в якості вибачення. Ціни на букети квітів відрізняються залежно від виду, сезону та події, на яку Ви несете квіти. Тут важливе значення відіграє квітковий етикет.

Залежить все від статі, віку, стану, також важливо враховувати з якої нагоди ви обираєте квіти на букет.

Як вибрати букет

Купуючи квіти керуйтеся тим, для кого призначається букет та з якого приводу дарується.

Згідно з етикетом:

  • Юним представницям дарують пастельних кольорів, світлі квіти: гербери, еустоми, напіврозкриті троянди.

  • Дорослим жінкам прийнято дарувати розквітлі троянди, або ж бутони.

  • Для зрілої жінки в букеті можуть бути: орхідеї, лілії. Не варто дарувати квіти в темних тонах.

  • Літнім жінкам не прийнято дарувати кали, хризантеми та інші білі квіти, адже їх можуть розцінити як колір смутку. Краще обрати гладіолуси або інші “строгі” квіти.

  • Немає чітких гендерних розмежувань. Чоловікам також підносять квіти в подарунок. Якщо чоловік старший від жінки, або святкує ювілей може прийняти в дарунок від неї троянди, гладіолуси та жоржини.

  • На офіційні заходи несуть червоні, рожеві або жовті квіти.

  • На перше побачення варто принести: гвоздики, гербери, тюльпани, гіацинти

  • Коханій дарують квіти з білими, блакитними, синіми і рожевими пелюстками.

  • За українськими традиціями дарують непарне число квітів.

Правила дарування квітів

Існують певні правила й в даруванні квітів. Якщо букет дарує подружня пара, вручати його прийнято чоловікові, тримаючи квітами вгору, лівою рукою, аби правою привітатися з господарями. Вручають його одразу, переступивши поріг дому, на відміну від подарунку. Аби підкреслити свою повагу при першому візиті в гості подаруйте гіацинти, гвоздики, хризантеми господині дому.

Дарування зазвичай супроводжується приємними словами. Якщо замовляєте квіти через інтернет-магазин квітів, покладіть листівку з підписом. Кілька приємних слів доповнять ваші старання.

Першу зустріч може прикрасити біла троянда, з кожним наступним побаченням кольори ваших букетів можуть ставати інтенсивнішими. Особливим знаком можуть стати напіврозкриті квіти, що свідчитимуть про зародження ніжних почуттів.

На побачення в кіно чи кафе, не слід обирати квіти з різким ароматом, щоб не перебивати запах страв, та не відволікатися від перегляду фільму.

Батькам нареченої варто подарувати також букет, як і дівчині. Квіти для мами та доньки мають відрізнятися кольоровою гамою та видами квітів, але не за розмірами.

Щоб обрати букет, який буде доречним до події зверніться до https://family-flowers.com.ua/. Тут радо підберуть квіти на будь-який смак. Ви і отримувач залишитеся задоволеними!