Екзотичні фрукти від А до Я

У сучасному світі дуже важливо мати здоровий дух, та здорове тіло. Для підтримки гарного самопочуття треба займатися спортом, відпочивати, та добре харчуватись. В організм мають поступати вітаміни, більше всього їх у фруктах, але в Україні не такий великий вибір продуктів, і було б не погано скуштувати екзотичні фрукти. Якщо ви хочете відвідати екзотичний смаколик, зверніться до нас. Freshmart це київський магазин, у якому ви зможете придбати екзотичний фрукт. 

Тисячі людей вважають так само як і ми, що екзотичні фрукти київ – це не просто корисно та смачно, а і завжди доступно, як в ціновій політиці, так і не залежно від пори року.

Наш каталог: 

  • Ананас. Цей фрукт переконує своїм кисло-солодким смаком та ферментами, які стимулюють спалювання жиру. Ананас ідеально підходить, коли пахне ароматично, має тверду м’якоть, а на плодоніжці немає гнилих плям.
  • Бабако.  Цей фрукт досі рідко зустрічається на полицях фруктів, оскільки він досі відносно невідомий. П’ятикутний плід має легку, без кісточок і соковиту м’якоть, яка на смак досить кисла. Babaco має розщеплюючий білок ефект, який нейтралізує шлункову кислоту та сприяє травленню. 
  • Черімоя. Цей екзотичний фрукт найкраще насолоджуватися прямо. Ніжна м’якоть черімої на смак нагадує суміш банана та ванілі. Плоди легко засвоюються і містять багато глюкози, кальцію, фосфору, вітамінів с, В1 і В2.
  • Фігі. Грушоподібний плід приховує м’яку, солодку і соковиту м’якоть під зеленою до темно-фіолетовою шкіркою. Завдяки своїм інгредієнтам інжир має кровоочисний та травний ефект. Шкірку інжиру також можна їсти, якщо вона не надто жорстка.
  • Диня медова роса. Яскраво-жовтий плід має високий вміст води і мало калорій. Смачна, солодка м’якоть та неїстівне насіння сидять під шкаралупою. М’якоть багата провітаміном А, вітамінами В1 і В2, а також вітаміном С. Плід також містить численні мінерали, такі як калій, кальцій, залізо, натрій, магній і фосфор. 
  • Лічі. Маленький кулястий плід приховує желеподібну і соковиту м’якоть і коричневу серцевину під охристо-рожевою, тонкою і ламкою шкіркою. М’якоть смачно кисло-солодка, пахне мускатним горіхом і трояндами. У плодах багато вітаміну С.
  • Манго. Манго - дуже популярний фрукт. Він містить залізо, вітамін С, кальцій і багато провітаміну А. Стигле манго можна розпізнати не за кольором, а за ароматичним запахом та злегка шкірястою шкірою. Це повинно дати трохи під м'яким тиском.