Серед класичних спліт систем, що перенаситили ринок сучасних приладів клімат-контролю, окремо знаходиться продукція компанії Neoclima. Кондиціонери neoclima — це сучасне вирішення нових проблем. Сама компанія знаходиться на ринку побутових приладів із 1997-го року, і за цей час створила декілька незвичайних рішень для дійсно великих приміщень.

По-перше, це їх мобільні системи охолодження та зволоження повітря. По-друге, це декілька незвичайних спліт систем що кріпляться не до стіни. І на останок, Neoclima пропонує напівпромислові моделі, що можуть у повністю автоматичному режимі:

 • Контролювати температуру.
 • Обирати потрібну вологість повітря.
 • Насичувати його озоном.
 • Фільтрувати від пилу.

І при цьому не витрачати багато електричної енергії.

Переваги техніки від Neoclima

Перш за все, усі кондиціонери компанії неокліма направлені щодо використання у «розумних будинках». Тобто додатково можна придбати wi-fi модуль дистанційного керування. Що стосується базових характеристик усього модельного ряду кондиціонерів neoclima, то усі вони відрізняються:

 1. Класом енергоефективності «А».
 2. Зниженим рівнем шуму. Особливо це стосується невеличких мобільних кондиціонерів, що можна встановити поряд із робочим місцем.
 3. Робочим діапазоном температур, що дозволяє охолодити повітря нижче нуля. Це особливо важливо, якщо існує потреба встановлювати кондиціонери у серверних кімнатах, де оптимальний режим роботи приладів близько 10-15 градусів по цельсію.
 4. Швидке опитування датчиків, що дозволяє миттєво корегувати потужність приладу.
 5. Безпечний фреон 410а.
 6. Фірмові технології автоматичного зволожування, озонування та фільтрації пилу.

Кондиціонери Neoclima працюють без зовнішнього втручання повністю автоматично підтримують зазначений у програмі температурний режим. Завдяки великому асортименту різних моделей із великими потужностями, деякі із традиційних спліт-систем від цього виробника використовують в офісах, та навіть у кафе і ресторанах.

Найпотужніші — тільки у Wind

Вирішив вибрати найпотужніший кондиціонери у Львові Wind, скористуйтеся розумними фільтрами, що допоможуть обрати не тільки виробника спліт-системи або мобільного клімат контролю, але й зробити більш детальний аналіз асортименту за:

 • Ціною.
 • Площею приміщення.
 • Класом енергоефективності.
 • Габаритами.
 • Потужністю.
 • Додатковими функціями та фірмовими технологіями.

У наявності кондиціонери від усіх відомих виробників, додаткові витратні матеріали. А також, компанія займається встановленням придбаних в інтернет-магазині систем.