HoldYou – це проект, створений для людей, які хочуть отримати кваліфіковану допомогу психолога, будь-коли, в комфортному місці.

Так само, як самолікування може бути небезпечним для фізичного здоров'я, ігнорування проблем і неспокійних станів може негативно відбитися на психологічному здоров'ї. Несвоєчасне звернення до психолога здатне призвести до стресу, депресії, апатії, дистимии, байдужості тощо. Кожна з цих проблем впливає на якість життя. І як результат, страждають особисті та дружні стосунки, робочі відносини тощо. Ми падаємо в яму з власних неспокійних думок і переживань.

Але є рішення – записатися на консультацію до психолога HoldYou.

Звичайно, виговоритися можна і близькому другу, ось тільки він пропустить інформацію через призму особистого досвіду та психологічного типу.

Досвідчений фахівець же допоможе побачити ситуацію з іншого боку. Він ніколи не засудить, не навішає ярликів і не скаже, як правильно думати та вести себе з оточуючими. Психолог онлайн направить, задасть ритм.

У HoldYou тільки досвідчені та кваліфіковані фахівці, які працюють в різних напрямках психології: сімейна, дитяча та підліткова терапія, гештальтпсихологія, позитивна психотерапія, коучинг тощо.

Переваги сервісу:

  • Мобільність і доступність. Якщо ви потребуєте підтримки, але обмежені в часі, онлайн-консультації – найбільш зручний формат спілкування з психологом. Ви можете отримати допомогу, коли і де завгодно. Потрібен тільки телефон та інтернет.

  • Ми гарантуємо анонімність і конфіденційність. Ви можете спілкуватися з психологом без візуального контакту, тільки в аудіорежимі. При бажанні, завжди зможете переключитися на відеодзвінок.

  • Професіоналізм. Наш сервіс охоплює всі напрямки психології, фахівці мінімум раз на рік проходять курс підвищення кваліфікації, супервізії та інтервізії.

Ознайомитися з професійною біографією психологів можна на сайті або в мобільному додатку.

  • Ми надаємо якісні послуги за доступною ціною. Ви можете придбати пакет із 5 або 10 сесій. Чим більше консультацій оберете, тим дешевше обійдеться кожна.

  • Всі сеанси проходять онлайн. Максимально зручно для людей, що живуть в режимі нон-стоп.

Сервіс психологічної допомоги HoldYou доступний в будь-якому зручному для вас форматі. Записатися можна через мобільний додаток, сайт або зателефонувавши на гарячу лінію.

Відстежувати кількість сеансів зручно в особистому кабінеті, а в календарі можна подивитися дату та час найближчої сесії.

Записуйтеся на першу консультацію прямо зараз.