Веб-сайт сьогодні є основою будь-якого бізнесу.  Щоб розвивати свою справу, потрібно створити діловий сайт, і це насправді непроста робота. Маючи грамотно написаний веб-ресурс, ви отримаєте більше можливостей для розвитку бізнесу. Ось чому слід ретельно підходити до вибору розробника сайту.

Веб-проектування та розробка - це концепція, яка постійно змінюється, тому виконавець повинен підійти до роботи інноваційно та зі знанням справи.

Як вибрати розробника сайту?

Ось, на нашу думку, основні тези при підході до створення ефективного сайту:

Проста та зрозуміла структура

Потрібно впорядкувати інформацію таким чином, щоб користувач міг знаходити те, що йому потрібно, без проблем. Кожна сторінка повинна залучати відвідувачів своїми закликами до дії та зручною навігацією.

Час перебування на сайті

Важливо змусити відвідувачів довше залишатися на сайті, а це можливо лише при хорошій навігації та цікавому вмісті. Крім того, сторінки послуг чи товарів можуть бути пов'язані з відповідними сторінками блогу, де клієнт може прочитати більше про те, що його зацікавило. Кольори, зображення, шрифти повинні відповідати єдиному стилю сайту, що допоможе не відштовхнути, а утримати відвідувача.

Адаптивність

Якщо сторінка не адаптована під мобільні пристрої, ресурс може втратити багатьох користувачів, які здійснюють пошук в телефонах. «Чуйний» дизайн допоможе сторінці бути вище на сторінці результатів пошуку.

Швидкість роботи

Сайт із повільним завантаженням може привести вашого відвідувача тільки до вашого конкурента. Повільні веб-сайти дратують відвідувачів і розчаровують їх під час очікування. Компанія-розробник повинна добитися, щоб зроблений сайт працював швидко.

Планування

Дуже важливо під час створення сайту узгодити між виконавцем і замовником технічне завдання на розробку. Це допомагає зафіксувати час та гроші, витрачені на створення або редизайн сайту. Спочатку слід проаналізувати всю роботу, а потім братися за її виконання відповідно до вимог.

Якщо ви хочете створити свій сайт для бізнесу, вам слід вибирати серед кращих компаній з веб-розробки, щоб надати імпульс розвитку власної справи за допомогою унікального, нестандартного та привабливого ресурсу, що відповідає вашим потребам, та отримати ширшу аудиторію для продажів.

Богдан Притуляк, веб студія «PBB design»