В наш час кожен товар проходить деякі етапи ринкового збуту, поки дійде до рук звичайного користувача, клієнта, замовника. Цей фактор торкнувся і такого будматеріалу як граніт. Процес продажу граніту через посередників особливо очевидний в ритуальній сфері: пам'ятників з граніту і надгробків з природного каменю.

Де знаходяться виробники пам'ятників

Хоч Новоград-Волинський також знаходиться в Житомирській області, як і місто обробки каменю Коростишів, але виробники зосереджені саме в Коростишівському районі. Якщо хочете купити пам'ятник безпосередньо на каменеобробному підприємстві - не полінуйтеся з'їздити в це місто і довідатися про ціни на пам'ятники.

Де беруться пам'ятки в Новограді?

Коростишівський фірми безпосередньо співпрацюють з кар'єрами по видобутку граніту в Житомирській області. Найпоширеніший з них - це Габро (чорний камінь) двох видів: "місцевий" і "Букинський". Каменем преміальної якості вважається саме Буки, тому що в ньому немає слюди (плям), він має більш дрібнозернисту структуру і більш насичений чорний колір. Однак для оптових замовлень вони беруть дешевший камінь, адже на нього попит в оптовиків набагато вище, через меншу ціну граніту. З кар'єра везуть кілька булиг каменю. У цехах виробника вони ріжуться на плити, після чого ці плити поліруються. Такі заготовки для пам'ятників з місцевого другосортного каменю оптом забирають перекупники з Новоград-Волинського. Далі, виконують на них різьблені і художні роботи, які коштують набагато дорожче ніж в Коростишеві, і продають місцевим землякам.

Виготовлення пам'ятника в Коростишеві виробником

Але, є фірми з виробництва пам'ятників в Коростишеві, які працюють тільки під індивідуальні замовлення. При цьому вони добувають лише якісний граніт Буки преміум класу. Тому що працюють для кінцевого споживача - замовника пам'ятника. Тому і якість у них висока не тільки в камені, але і в усьому: від різьблених ручних робіт, до полірувальних і художніх. Портрет на пам'ятнику гравірує НЕ верстат, а художник, котрий вибиває всі тіні, півтіні і відблиски на обличчі, може красиво показати об'єм обличчя, збільшує глибину самого гравіювання. І всі ці послуги Ви отримуєте не тільки якісніше, а ще і дешевше! Прикладом такої майстерні є гранітний завод "KorGran". Переходьте на їх сайт, там все дуже доступно і зрозуміло. Телефонуйте 096-009-09-67, або пишіть на Email - [email protected] - там дуже чуйні люди, які максимально правильно і відповідально підійдуть до Вашого замовлення.