Плануючи рішення, що використовуються вдома на етапі його будівництва, ви можете значно заощадити - у багатьох сферах. Існує маса інвестицій, які з часом принесуть вам прибуток у вигляді менших витрат на ваше повсякденне домашнє життя. Одним із таких рішень є топ бюджетних теплових насосів MYCOND, які є чудовою альтернативою, особливо для будинків, які не можна опалювати природним газом - ці пристрої несуть набагато менші витрати, ніж традиційні форми побутової ізоляції, до яких звикла більшість людей. Вони також безумовно здоровіші для навколишнього середовища.

Встановлення такої системи опалення у вашому домі, на жаль, вимагає значних початкових витрат. Однак у порівнянні з традиційними методами утеплення будинку теплові насоси споживають незрівнянно менше енергії. Навіть якщо ви вирішите встановити їх, не позбувшись старого джерела опалення, як систему підтримки, вони заощадять вам до 60% на постійних витратах.

Як працює тепловий насос?

Що стосується інтер’єру вашого будинку, то ви хочете, щоб встановлені пристрої були якомога «не видними». У цьому контексті пропонований на сайті mycond-heatpump.com.ua/ua/ тепловий насос чудово працює. Пристрій, розміщений під дахом, не видає ніяких запахів під час роботи, і працює не голосніше холодильника. Що стосується зовнішньої подавальної частини, то існує два основних типи: насос повітря-вода та насос ґрунтової води.

Перший витягує тепло із зовнішнього повітря. Таке рішення вимагає встановлення на території пристрою, що нагадує великий вентилятор. Однак він має масу переваг. Перш за все, його установка набагато простіша, ніж з насосом для ґрунтової води. По-друге, це пов'язано з меншими витратами.

Другий тип насосів як джерело тепла забирає енергію з землі одним із трьох способів. Енергія підземних вод є першою, але, незважаючи на багато переваг щодо продуктивності та ефективності, вона потребує належних польових умов. Існує також горизонтальний колектор, заснований на системі труб, наповнених рідиною, прокладених під ділянкою. Це рішення є найбільш універсальним, оскільки воно не накладає жодних обмежень на землю, крім розміру ділянки.

Вертикальний колектор - це, мабуть, найкраще рішення, якщо ви хочете, щоб монтажні роботи виконувались швидко, та від них не залишалося сліду. За умови дотримання належних умов буріння - це рішення просто полягає у проведенні невеликої свердловини на велику глибину і не надто заважає площі вашого майна.