Паперові пакети — міцні, зроблені з довговолокнистої целюлози, пакувальні вироби. Використовуються для пакування продуктів харчування, медичних товарів, квітів, подарунків, непродовольчих сипучих матеріалів та товарів. Виготовляються з різних типів паперу.

Kraft-папір виготовляється в коричневому та білому кольорах. Його можна забарвити в будь-який інший колір. Особливості виробництва забезпечують паперовому полотну гнучкість, щільність, термостійкість, стійкість до деформації. Завдяки цим властивостям крафт-пакети використовують для стерилізації медичних / манікюрних інструментів в сухожарових стерилізаторах при високих температурах.

Пакети коричневого кольору виглядають стильно та безпечні для навколишнього середовища. Саме тому магазини стали їх використовувати на постійній основі. Також вони відмінно пропускають повітря та стійкі до пошкоджень.

При виготовленні паперу використовується різна сировина: целюлоза з одно- багаторічних рослин, макулатура, шерсть, текстильні волокна і інші складові. Залежно від цього, папір (а, отже, і пакети) має різні властивості і виглядає по-різному.

До переваг паперових пакетів слід віднести:

 • Міцність на розрив. При експлуатації допустимий слабкий механічний вплив.
 • Щільність. Виконує функцію захисту від пилу, бруду, сонячних променів і інших чинників.
 • Вологостійкість. Будь-які паперові вироби втрачають свої властивості при впливі води. Однак, потрібно дуже сильно намочити пакет, щоб він втратив свою форму і характеристики.
 • Практичність. З огляду на міцність виробу, використовувати його можна багаторазово, при цьому пристойний зовнішній вигляд зберігається довгий час.
 • Повітропроникність. Упаковані продукти або непродовольчі товари надійно зберігаються тривалий час.
 • Нешкідливість. Папір з деревини є екологічним продуктом.

Паперови пакети з логотипом — ефективна реклама вашого бізнесу

Пакети з ручками або без них можуть бути виготовлені з нанесеним зображенням. Щодня кожна людина стикається з даним продуктом. Купуючи каву з випічкою, букет квітів до дня народження, бобові та сухофрукти в супермаркеті, фаст-фуд, деревне вугілля, сухі будівельні суміші, нам упаковують це все в паперову обгортку з логотипом і назвою торгової марки.

Нанесення зображення на полотно виконується переважно двома способами: трафаретним й офсетним. Трафаретний спосіб нанесення барвника виглядає наступним чином: виготовляється спеціальна форма з сітчастою структурою, барвник дозовано проходить через осередки. Особливістю такого способу є те, що покриття виходить щільним і яскравим, а також є можливість нанести різні спецефекти не тільки на рівну поверхню.

На відміну від нього, шар барвника офсетного друку в кілька разів менше, а нанести його можна тільки на ідеально рівну площину. Офсетний друк ідеально підходить для великих тиражів, але якщо потрібно виконати замовлення терміново, то краще вибрати інший спосіб нанесення.

Пакети з логотипом мають безліч переваг в порівнянні з іншими видами реклами:

 • Продаж власної продукції в брендованому пакеті сприймається покупцями позитивно.
 • Вартість такого продукту має невелику вартість.
 • Вироби абсолютно безпечні для навколишнього середовища, вони його не забруднюють.
 • Пакет буде використовуватися багаторазово, а це значить, що вашу рекламу побачить не один десяток людей.
 • Упаковку в вигляді пакета можна замовити в різних розмірах для різних товарів.

Паперові пакети — це завжди стильно і вигідно!