Миття підлоги — один з найбільш трудомістких процесів з прибирання будинку. Особливо, якщо у вас є домашні улюбленці або діти. Спростити процес можна, купивши електрошвабру. Побутова підлогомиюча машина обходиться відносно недорого.

Де купити швабру-пилосос

Устаткування зручніше замовляти через інтернет. Переходьте за посиланням на офіційний сайт Kaercher, щоб оформити замовлення на електрошвабру цього бренду. У каталозі представлені різні моделі підлогомиючих машин для будинку. Вся техніка сертифікована, оригінальна. На неї передбачена тривала гарантія. Відправлення здійснюється оперативно, доставка проводиться по всій країні.

Що враховувати при виборі швабри-пилососа

Бажано купувати техніку відомих виробників. Бренд Kaercher приваблює відмінною репутацією. Компанія випускає надійне обладнання, здатне прослужити довгі роки. Виробник використовує сучасні технології, постійно знаходить нові рішення для підвищення комфорту експлуатації.

Приймайте до уваги тип живлення. Мережеві електрошвабри практичні, але обмежені довжиною шнура. Потрібно звертати увагу на розмір дроту, враховувати параметри приміщення і розташування розеток. Акумуляторні моделі зручніші у використанні — їх можна безперешкодно переносити по дому. Однак робота такої техніки обмежена зарядом батареї. Вам доведеться регулярно заряджати техніку, іноді міняти акумулятор.

Підлогомиючі машини поєднують функції вологого і сухого прибирання. Деякі моделі передбачають можливість очищення паром.

Ефективність пристрою в певній мірі залежить від його потужності. Чим вищий параметр, тим краще техніка впорається із забрудненнями. Однак при роботі на високих оборотах електрошвабра споживає більше енергії. Тому найкращий варіант модель з регулюванням потужності. Ви зможете підвищувати її при необхідності.

Перевіряйте обсяг пилозбірника. Чим він більший, тим зручніша електрошвабра в експлуатації.

Переваги електрошвабри

Техніка відмінно справляється з забрудненнями за рахунок комплексного впливу. Шерсть, смуги, пил та інше сміття усуваються за рахунок функції пилососа. Плями, бруд відмиваються. При цьому розводів на плитці, ламінаті або лінолеумі не залишається.

Електрошвабри компактні, їх досить зручно зберігати. За рахунок легкої ваги і ергономічного дизайну пристрої комфортні в експлуатації.