Флізелін - це нетканий вид покриття, створений методом пресування декількох компонентів: целюлози (70% і більше) і полімерних сполучних агентів (близько 30%).

Придбати флізелінові шпалери за вигідною ціною можна на https://vashinterier.ua/catalog/shpalery-1/material-1/flizelinovi-1/!

Переваги флізелінових шпалер полягають в наступному:

  • Густина. Товста структура підстави дозволяє приховувати нерівності і тріщини на поверхні, надаючи їй рельєфність і обсяг.
  • Зносостійкість. Шпалери не бояться механічних пошкоджень, не вицвітають, не вигоряють під прямими ультрафіолетовими променями і повільно зношуються.
  • Вогнестійкість, пожежна безпека.
  • Повітропроникність. Матеріал здатний пропускати повітряні потоки, зберігаючи природну мікроциркуляцію.
  • Вологовідштовхувальні властивості (відноситься до шпалер, пофарбованим водоемульсійною фарбою). Пофарбовані шпалери практично не вбирають воду, що дозволяє їм зберігати первозданний вигляд після легкого вологого прибирання. Крім того, забруднення не проникають в структуру шпалер.
  • Можливість фарбування. Згідно з маркуванням, можна зафарбовувати пошкодження на шпалерах, або перефарбовувати цілком. При цьому зміна кольору підвищить рівень шумоізоляції і міцності.
  • Екологічність. Склад даних шпалер абсолютно безпечний для астматиків та алергіків, оскільки не вбирає і не накопичує пил.
  • Легкість в роботі. Монтаж флізелінових шпалер не складе труднощів. Досить обробити поверхню клейовим розчином, минаючи етап розкочування. Матеріал не рветься, не морщиться і не тягнеться.
  • Легкість у догляді. Шпалери без рельєфу легко очищаються від забруднення протиранням вологою ганчіркою, при необхідності з використанням миючого засобу. Рельєфне ж покриття обробляється сухою щіткою або пилососом.

Різновиди флізелінових шпалер

Існує два основних різновиди флізелінових шпалер.

Флізелінове моноволокно. Складається з декількох шарів, гладких і рівних, за винятком верхнього - рельєфного, з орнаментом. Зазвичай використовується під фарбування. При цьому можна фарбувати шпалери кожен раз, коли виникає бажання поміняти інтер'єр, на зовнішньому вигляді шпалер цей ніяк не відіб'ється.

Шпалери на флізеліновій основі. Двошарові шпалери, що складаються з флізеліновій основи і паперового, вінілового, або текстильного шару.

Шпалери з вініловим покриттям менш екологічні, проте «виграють» завдяки рельєфності, стійкості до механічних пошкоджень.