Використання енергетичного потенціалу сонця пропонує багато можливостей для технологічного розвитку, для свідомого регулювання та диверсифікації джерел енергії. Ринок фотоелектричних батарей, запропонованих на сайті https://prel.prom.ua/ є однією з галузей, що найбільш динамічно розвиваються. Прагнення до сучасних та ефективних методів отримання сонячної енергії було додатково посилено законодавчими нормами.

Принцип роботи сонячної батареї

Найменший елемент фотоелектричної установки - це сонячна батарея, виготовлена ​​з кремнію. Кілька електрично підключених сонячних елементів ламінуються в "сонячний модуль". Розташування багатьох таких модулів в одній сонячній установці також називають "сонячним генератором", подібним до сонячного колектора в теплових сонячних установках.

Правила збірки сонячних батарей

Сонячні батареї, тобто елементи, що беруть участь у фотоелектричному явищі, повинні бути належним чином встановлені, щоб їх робота була максимально ефективною. Перш за все, слід врахувати розташування будинку відносно кардинальних напрямків. Друге важливе питання - кут нахилу даху та перешкоди місцевості, які можуть спричинити періодичне затінення.

Ефективність та результативність є основними припущеннями складання фотоелектричних елементів. При оцінці прибутковості інвестиції враховується також географічна широта, на основі якої можна визначити кількість сонячного випромінювання, що падає на дану територію.

Сонце є не лише невичерпним, але й екологічним джерелом енергії цілий рік. Ви також можете використовувати енергію сонця для теплових цілей - опалення будинку та побутової води. Для цього використовуються сонячні колектори.

Існує два варіанти вибору місця установки:

  • наземні фотоелектричні установки - фотоелектричні панелі,
  • інтегровані в місцевість - установка вимагає автономної системи на основі інверторів.

Встановлення фотоелектричних панелей

Сонячний вихід збільшується за рахунок встановлення комірок на рухомих трекерах, які відстежують рух сонця. У продажу є дві версії трекерів - вони рухаються в одній площині (вертикальній або горизонтальній) або подвійній з обома варіантами. Цей тип інвестицій, звичайно, збільшує щоденний вихід енергії, але також пов’язаний з багатьма обмеженнями. Основною проблемою є значне збільшення площі установки. Як наслідок, ви можете встановити менше батарей. Сюди також входить одноразова вартість самого пристрою, що продовжує термін окупності.