Переїзд - це складний процес. Але, не дивлячись на те, що грузоперевозки в городе Киев від компанії Trans Moving можуть максимально спростити процес транспортування, ви повинні подбати про багато моментів. Наприклад, обов'язково потрібно якісно упакувати посуд при переїзді. Особливо це актуально в тому випадку, якщо у вас є дорогі набори або сервізи минулих століть, які досить крихкі, тому можуть легко розбитися при переїзді. До того ж, якщо посуд розіб'ється, вам не буде з чого їсти після переїзду.

Что нужно для упаковки посуды?

Природно, щоб якісно провести упаковку, необхідно обзавестися потрібними пристроями:

  • кілька щільних коробок з картону, а ідеально - дерев'яний ящик;
  • наповнювачі у вигляді крихти з пінопласту, зім'ята газета або тирса;
  • бульбашкова плівка або пакувальна плівка, поролон, ганчірки або синтепон;
  • папір - пакувальний, газетний або картонний;
  • наклейки «Обережно скло!», щоб вантажники особливо акуратно ставилися до коробки;
  • яскравий марці і великі міцні сумки.

При цьому не обов'язково все купувати. При необхідності можна піти в магазин, попросити там коробки, вони зазвичай їм не потрібні. Обов'язково підписуйте, де посуд, щоб швидко знайти його на новому місці. Тарний ящик краще упаковувати в посуд з рельєфними візерунками або покриту за допомогою глазурі. Жорсткі стінки зможуть гарантувати повну безпеку.

Тонкости упаковки посуды

Якщо ви хочете упакувати тарілки, тоді необхідно кожне блюдце або тарілку загорнути в газету або папір. З таких предметів потрібно буде зібрати стос, який додатково упаковується в звичайний пухирчастий поліетилен для максимального захисту. Після цього бажано покласти стопку на ребро - це зменшує рівень навантаження на тарілки при русі, але бажано створювати невеликі стопки, щоб не були занадто важкими.

При упаковці чайних сервізів і келихів, обов'язково їх попередньо розсортуйте - тарілки до тарілок, чашки до чашкок і т.д. Всередину кожного келиха або чашки потрібно засунути зім'яту газету або папір. Зверху потрібно додатково обернути за допомогою пакувального паперу або пухирчастої плівки. Після цього можна бути повністю впевненим у тому, що все буде знаходитися в повній цілості й безпеці. Подібний посуд відрізняється рельєфністю і об'ємністю, тому потрібно все упаковувати акуратно в жорсткий ящик і сипучий наповнювач, вату або ганчірки. На дно ящика розмістіть ганчірки.

Перевезення кришталю - аналогічно складний процес, який відноситься ще і до дорогої посуді. Природно, упаковка вимагає максимальної відповідальності. Покладіть кришталь на зім'яту газету. Тендітні предмети потрібно загорнути у декілька шарів плівки. Якщо поліетиленової плівки немає, тоді потрібно огорнути товстим і м'яким рушником, або ганчірками.

З огляду на ці правила, ви зможете перевести посуд максимально безпечно, щоб її не довелося заново купувати.