Футбол незмінно є одним з найпопулярніших командних видів спорту як серед дітей, так і серед дорослих. Задоволення від гри - це не тільки правильні навички та злагоджена командна робота футболістів, але і правильно підібране устаткування. Форма воротаря https://soccerpoint.com.ua/vorotarski-rukavytsi/ може бути придбана у вигляді комплекту або окремими частинами. В першу чергу варто пам'ятати, що не можна купувати неякісний одяг. Зазвичай такий одяг знищується при першому використанні, а гроші, витрачені на неї, виявляються витраченими даремно. Відомі і шановані бренди з істинним ентузіазмом створюють одяг, завдяки чому пропоновану продукцію можна використовувати на полі протягом багатьох років.

Якими мають бути рукавички воротаря

Рукавички незаперечний атрибут кожного голкіпера. Для надійного захисту рук рукавички повинні бути міцними і якісними. Ситуація стає особливо складною, якщо ми розглянемо ситуацію з маленькою дитиною, яка отримує значно більші навантаження, ніж дорослий, тому їй необхідно придбати надійний захист. В основному є два типи спортивних рукавичок - для професійних або розважальних ігор. Варто пам'ятати, що чим більше довговічність рукавичок, тим довше термін їх використання. Рукавички можна розділити на кілька видів:

1.за розміром:

Ключем до пошуку спорядження, що гарантує максимальний комфорт і ефективність гри, є вибір правильного розміру. Щоб бути впевненим, що ви купуєте обладнання потрібного розміру, завжди варто звіритися з таблицею розмірів конкретного виробника.

2.по крою:

Зносостійка поверхня продовжує термін служби воротарських рукавичок.

3.по товщині:

При покупці рукавичок важливо звертати увагу на товщину підкладки. Найбільш популярні моделі 3,5 мм і 4 мм.

Щоб рукавички від магазину Футбольна Точка прослужили якомога довше, слід дотримуватися кількох правил. Добре мати їх дві пари - одну для тренувань, а іншу для матчів. Це тому, що матч вимагає ідеального зчеплення і впевненості в тому, що рукавички в хорошому стані. Ні в якому разі не можна прати рукавички в автоматичній пральній машині. Обполіскувати рукавички варто в теплій (не гарячій!) воді. Після ополіскування акуратно відіжміть воду, щоб не пошкодити тонкі шви. Ніколи не прискорюйте процес висихання, кладучи рукавички на сонці або поряд з обігрівачем. Найкраще повісити їх при кімнатній температурі і дати їм спокійно висохнути.