Для старшого покоління відвідування стоматологічного кабінету було пов'язане з сильним стресом, викликаним не лише думками про потенційний біль, але й неприємними зоровими, слуховими або нюховими відчуттями. Тепер про усе це можна забути, адже сучасна стоматологія - це лікування XXI століття. Технології - ваш союзник у боротьбі за красиву, здорову посмішку. Більше того, догляд за зубами перестає бути рутиною й перетворюється на задоволення. Стоматологічний центр Смайлік пропонує своїм клієнтам:
- установку брекетів;
- дитячу та дорослу ортодонтію;
- відбілювання зубів;
- лікування та видалення молочних зубів;
- пластинки на зуби дітям.
Сьогодні ми представимо останні винаходи, які зробили революцію в стоматології. Ми добилися величезного прогресу як в стоматологічних методах лікування, так і в косметичній стоматології: все більш популярні антивікові процедури, досконаліші методи вибілювання зубів, а також точніші комп'ютерні методи дозволяють стоматологам досягати приголомшливих результатів.

Сучасна стоматологія - антивікова стоматологія

Естетична стоматологія задовольняє потреби людей, які хочуть не лише поліпшити зовнішній вигляд своєї посмішки, але й моделювати свою особу. Після того, як ви встановили шини та виниры, встановили нову висоту прикусу й відтворили відсутні зуби, ви отримали ефект веселішого виразу обличчя, повніших губ, дрібних зморшок та підведених щік.

Ще біліші зуби - сучасне вибілювання в кабінеті стоматолога

Бренд Philips підготував додаток Zoom QuickPro, який дозволяє вибілювати зуби в стоматологічному кабінеті всього за п'ять хвилин. Двошаровий препарат можна змити через 30 хвилин - щіткою або протиранням - самостійно. Ефект настає негайно, тому що одна процедура вибілює зуби на чотири відтінки, проте повний ефект ви побачите тільки через декілька днів. Цей інноваційний метод не лише ефективний та дуже швидкий, але й безпечний.

Високотехнологічна стоматологічна практика

Також варто згадати сучасне устаткування стоматологічних кабінетів. 3d-сканеры, цифрова фотографія, спеціальні програми для візуалізації нових посмішок, лазери й комп'ютер, який знеболює, та спеціальна кнопка, так звана стоматологічна кнопка, за допомогою якої пацієнт може вимкнути лікування, - це не опис стоматологічного кабінету з фантастичного фільму. У багатьох офісах з кожним роком збільшується кількість технологій, що допомагають в повсякденній роботі стоматологів. Слід зазначити, що багато пристроїв було створено з абсолютно іншою метою. За останні 10 років стоматологія адаптувала до використання як технології, так і військові патенти, а також рішення, які досі використовувалися проектувальниками машин, мостів, хмарочосів, а також в інших областях медицини.