Домівка – це затишок і комфорт. Це – місце де кожна людина почуває себе максимально вільною та розслабленою. Само тому так важливо облаштувати свій простір таким чином, щоб абсолютно кожна річ вам подобалась та викликали найбільш позитивні емоції. Найбільш помітними та суттєвими у кожному інтер’єрі без сумніву є м’які меблі. Вони не лише займають суттєву площу, а й стають головними у дизайні простору. Для того, щоб обрати якісні та гарні меблі слід звертатись до професіоналів у цій справі. Наприклад, м’які меблі від виробника на сайті https://delavega.ua здатні вписатись у будь-який інтер’єр, доповнивши його комфортом та красою.

Асортимент виробництва

Фабрика м’яких меблів DELAVEGA спеціалізується на виготовленні якісних виробів з унікальним дизайном. Основую виробництва складають:

  • Дивани;
  • Ліжка з підйомним механізмом і без;
  • Дитячі ліжка;
  • Крісла;
  • Стільці.

Головними принципами в роботі компанії являється виготовлення меблів такого дизайну і якості, ніби ми робимо їх для власної оселі.

Обладнання та матеріали

Для того, щоб вироби нашої компанії слугували вам довгі роки ми виготовляємо їх виключно з високоякісних матеріалів на сучасному обладнані:

1. Тканини. Для виготовлення меблів ми використовуємо тканину лише від кращих Європейських виробників. Тому нашим клієнтам завжди доступна для вибору велика палітра фактур та стилістики.

2. Шкіра. Шкіряні меблі завжди виглядають якісно, стильно та статусно. Щоб такі вироби не піддавались механічним пошкодженням та не втрачали свій зовнішній вигляд протягом багатьох років наше виробництво створює меблі виключно із італьської шкіри преміальної якості. При цьому ми не втрачаємо можливості вибору текстури та кольору, адже у нашому асортименті понад 400 кольорових та 36 фактурних варіантів шкіри для диванів, ліжок та крісел.

3. Фурнітура. Якість фурнітури – це запорука довговічності меблів, адже саме на ній тримається весь виріб. У виробництві всіх видів меблів компанія DELAVEGA використовує лише найкращі саморізи, виготовлені у Швеції, які гарантують якість будь-якого кріплення.

4. Швейні машини. Для того, щоб у виготовлених нами меблях був якісним кожен шов на виробництві ми використовуємо швейні машинки німецького виробника Dürkopp Adler, який є кращім у світі.

5. Нитки. Лише якісним ниткам від німецького виробника Amann ми цілком довіряємо, адже з їх допомогою кожна стрічка буде виготовлена якісно і слугуватиме довго.

Обираючи для виробництва лише якісні матеріали, працюючи на устаткуванні провідних світових виробників ми здатні створювати для вас м’які меблі високої якості. Обираючи вироби DELAVEGA ви отримаєте стильну річ на довгі роки.