Стамбул неспроста називають «столицею столиць». Цей другий за величиною мегаполіс Європи - єдине місто в світі, розташований на двох континентах. Тут християнський та ісламський світи об'єднуються і пронизують один одного, тут пліч-о-пліч живуть люди різного походження, які разом створюють справжній плавильний котел культур і звичаїв і, таким чином, надають місту неповторну атмосферу. Величезний і жвавий мегаполіс також сповнений пам'яток, які переносять нас у часи Візантійської імперії і могутньої Османської імперії. Тому місто заслуговує на вашу увагу і відвідування. Автобусні тури до Стамбулу за найвигіднішою ціною від компанії «Танго Тревел», це те, що вам потрібно! Вашій увазі представлені тури:

  • Неймовірній Стамбул (5 днів) - від 75 євро;
  • Чарівний світанок Турции: Стамбул + Каппадокія (7 днів) - від 127 євро.

Пам'ятники Стамбула зачарують усіх, хто захоплений історією і культурою Туреччини. Найбільш вражаючі будівлі побудовані на Босфорі або, як у випадку з храмом Святої Софії, перебудовані османськими султанами. Крім Храму Божої Премудрості, це ще Блакитна мечеть і палац Топкапи. Собор Святої Софії був побудований як візантійський храм імператором Юстиніаном Великим.

Чому варто скористатися пропозицією агентства «Танго Тревел»?

  • У нас ви знайдете безліч пропозицій подорожей, де ви можете забронювати поїздку навіть на рік вперед. Все залежить від ваших уподобань, тому ми рекомендуємо вам ознайомитися з усіма можливостями і вибрати відпустку своєї мрії.
  • Доступні пропозиції за акційною ціною.
  • Кращий сервіс.

У вас немає часу планувати відпустку заздалегідь? А може бути, вам подобаються гнучкі пропозиції, які будуть відповідати вашим поточним планам? Гарячі тури в Стамбул від «Танго Тревел» - відмінна ідея, щоб швидко дістатися до міста своєї мрії і багато заощадити!