Відчуття ризику в складних ситуаціях під час керування автомобілем знайомі багатьом водіям. Уникнути протиправних дій інших учасників руху не завжди вдається. Зате є можливість зафіксувати події за допомогою відеореєстратора, і при необхідності підтвердити власну непричетність до правопорушення під час дорожньої пригоди.

Але для цього відеореєстратор повинен бути в ідеальному робочому стані та налаштований належним чином. Тому, якщо в роботі приладу виникли хоча б найменші несправності, потрібно негайно звернутись до фахівців. В сервісному центрі «Контакт» у Львові допоможуть вирішити будь-які проблеми з технікою — швидко, недорого та надійно.

Як правильно користуватись відеореєстратором

З плином часу будь-які технічні засоби можуть зношуватись і втрачати свою функціональність. Але, як стверджують спеціалісти, найчастіше поломки відеореєстраторів виникають при неправильному користуванні ними.

Власники пристроїв повинні пам’ятати, що:

  • роз’єм для карти пам’яті відеореєстратора чутливий до ушкоджень, тому треба берегти його від потрапляння пилу, рідини чи сторонніх предметів;

  • при тривалій дії сонячних променів відеореєстратор може перегрітись і тимчасово втратити такі функції, як вмикання та запис. В подібних випадках пристрій перезавантажують примусово і вмикають після того, як він охолоне;

  • при механічних пошкодженнях відеореєстратор може перестати працювати;

  • волога та хімічні розчини викликають корозію елементів приладу;

  • використання неякісних аксесуарів призводить до поломки відеореєстратора.

Також не варто витягати карту пам’яті під час роботи відеореєстратора. Так можна не тільки втратити записану інформацію, але й зіпсувати саму карту.

Наслідки неправильної експлуатації відеореєстраторів

Правильна експлуатація приладу — запорука його тривалої служби та збереження функціональності. Несправності, що виникають, найчастіше пов’язані з основними робочими елементами відеореєстратора:

  • пристрій сильно нагрівається, коли потрібно замінити термопасту в процесорі чи придбати новий акумулятор;

  • проблеми з пам’яттю свідчать, що є потреба в перепрошивці або завантаженні нової операційної системи;

  • дефекти зображення виникають при пошкодженні шлейфу, мікротріщинах в пайці чи окисленні контактів.

Точно встановити причину несправності відеореєстратора та усунути її можуть тільки фахівці. Центр «Контакт» — якісний ремонт техніки, оперативно і з гарантією.