Поїхати на відпочинок і ні про що не думати? Насолоджуватися європейським сервісом, але так щоб і розуміли з першого слова? Любителі такого проведення часу відпустки найчастіше обирають пакетні тури «все включено» в Туреччину чи Єгипет. На такий відпочинок за кордоном можна брати невелику кількість особистих грошей, при цьому отримувати необмежену кількість їжі, напоїв та розваг. Крім того, у вартість туру входять додаткові послуги, на кшталт безкоштовного морозива, відвідин дитячого клубу, занять спортом. Готелі, які найчастіше пропонує турфірма, мають велику територію, розвинуту інфраструктуру, якою також можуть без перешкод користуватися відпочивальники. Не менш важливою для більшості українців є ціна відпочинку. Тури за кордон коштують дорожче за відпуску в рідній країні. Проте є кілька варіантів, як можна зекономити.

Туреччина чи Єгипет: що обрати

Саме ці дві країни користуються найбільшою популярністю у наших земляків. Тож обираючи тури в ці країни найчастіше звертають увагу на:

  • море;
  • погоду;
  • інфраструктуру, сервіс та якість харчування;
  • додаткові розваги та послуги у готелях.

Замовляючи тури в Єгипет чи Туреччину за системою раннього бронювання можна отримати суттєву знижку, а також обрати, без перешкод, потрібний готель. До того ж, у відпочивальників є достатньо часу для підготовки необхідного пакету документів.

Не менш популярними серед українських туристів є і гарячі путівки. Завдяки цьому можна відпочити в п’ятизірковому готелі по дуже низькій ціні. Проте, є деякі мінуси. По-перше, найчастіше вилітати доводиться «сьогодні-завтра». По-друге, обрати готель не можна.

В Туреччині найчастіше відпочивають на Середземному та Егейському морях. Вони нагадують Чорне, але чистіші. Але найгарніше море у світі – Червоне. І воно знаходиться у Єгипті. Сюди їдуть заради того, аби помилуватися на корали, рибок, черепах та іншу живність.

Купальний сезон у Туреччині, за сприятливих умов, розпочинається наприкінці квітня та триває до початку листопада. У Єгипті найкраще відпочивати навесні та восени. Хоча і влітку, і взимку є туристи. В січні-лютому є сильні вітри та й погода вдень може бути прохолодною. Влітку, навпаки, стовпчик термометра підіймається до 40 градусів.

Інфраструктура та сервіс у Туреччині на найвищому рівні. В цій країні цінують гостей та вміють створити їм належні умови. Їх сервіс вважається кращим у світі. А анімації для дітей та дорослих немає аналогів. В кожному готелі є дитячий клуб, майданчик та й взагалі багато розваг. Щодо харчування, то у Туреччині переважають європейські страви на «шведському столі». І різноманітність вражає. У Єгипті до сервісу відносяться більш прохолодно. Він, в першу чергу, залежить від кількості зірок готелю. Під час харчування в цій африканській країні потрібно бути готовими до гострих страв с різноманітними приправами. В обох країнах є багато пам’яток історії та архітектури, безліч цікавих екскурсій. Тож сумувати в цих країнах не доведеться.

І Туреччина, і Єгипет мають позитивні та негативні риси. Проте з надійною турфірмою відпочинок в обох країнах стане незабутнім та сповненим приємних вражень.