Ви коли-небудь замислювались, як заклади, де ви працюєте, купуєте або проводите вільний час, захищені на випадок пожежі? В основному йдеться про заводи, громадські будівлі, такі як торгові центри, кінотеатри та багато інших. Як швидко помітити пожежу та запобігти її поширенню у такому великому об’єкті? Пожежа часто розвивається в прихованих місцях, недоступних для людей, і часто її не можуть зупинити навіть професійні служби.

Відповідь на вищезазначені запитання: система пожежної сигналізації УкрТехноБез. Пожежна безпека таких місць постійно контролюється низкою приладів та компонентів, які називаються системою пожежної сигналізації. Ви також можете зустрітися з різними назвами цієї системи, в тому числі такі як:

  • пожежна сигналізація (SSP),
  • пожежна сигналізація (SAP).

Хоча її називають по-різному, це одна і та ж установка, яка контролює пожежну безпеку будівлі.

Що таке пожежна сигналізація?

Монтаж системи пожежної сигналізації можно замовити на сайті http://ukrtechnobez.com.ua/pozhezhna-avtomatyka/montazh-systemy-pozhezhnoyi-sygnalizacziyi/. Система являє собою сукупність елементів, що складають установку, яка може виявляти, сигналізувати, сповіщати відповідні служби (найчастіше підрозділи державної пожежної служби, але також охорони компанії) та протидіяти виявленій загрозі. Найважливішою особливістю пожежної сигналізації УкрТехноБез є безперервність нагляду та автоматичне повідомлення про небезпеку. Це безпосередньо пов’язано зі швидким та безпомилковим виявленням пожежі, що перешкоджає її розвитку. Система пожежної  сигналізації працює на базі пожежних сповіщувачів, розташованих на об'єкті. Ці детектори реагують на такі подразники, як дим, полум’я та підвищення температури в приміщенні. Сигнал передається на пожежну панель управління, де відображається інформація про місцезнаходження сповіщувача, який виявив загрозу.

Пожежна сигналізація - вимоги

Встановлення систем пожежної сигналізації УкрТехноБез рекомендується там, де існує  підвищений ризик пожежі. Об’єкти, в яких повинна знаходитись система пожежної сигналізації, регулюються положенням міністра внутрішніх справ про протипожежний захист будівель, інших споруд та територій. Варто згадати, що в кожній будівлі, де є виправданий ризик пожежі, слід розглянути можливість встановлення пожежної сигналізації. Крім того, така установка може бути розширена за допомогою відповідних детекторів та систем управління.