Напевно, немає для власника Lexus образливішого питання, ніж «як там твоя Toyota?». Володаря нового Lexus ES 350 така фраза навряд чи зачепить. Так, автомобілі схожі конструктивно, але відчуття спорідненості з Toyota Camry практично немає.

Lexus ES 350

Головна відмінність - ціна. У базовій версії Lexus ES 350 на сайті http://lexus.ua обійдеться покупцеві трохи дорожче Toyota Camry з аналогічним 3,5-літровим мотором. Але тут крім пакета електронних систем безпеки, клімат-контролю, люка та інших люксових «переваг» є

  • обшитий якіснішою шкірою салон,
  • панорамний дах,
  • камера заднього виду,
  • навігаційна система.

Прилади оформлені стильно та читаються бездоганно

Оснастити всілякою електронікою сьогодні можна модель будь-якого класу - питання ціни. Фактура пластика та його м'якість теж оцінюється суб'єктивно. Але якби вас посадили за кермо ES 350 з зав'язаними очима, а потім дозволили озирнутися, сумнівів не залишилося б - це преміум! Огортає п'янке відчуття того, що автомобіль все зробить за вас. А якщо і не впораєтеся з чимось, на цей випадок з собою запасна навігація, а значить, ніщо не затьмарить курортні вихідні з ES 350.

Мрія ледаря

Чи не доводилося вам зустрічати ідеального з точки зору ергономіки автомобіля – це Lexus ES 350. Валик поперекової опори відчувається і тоді, коли надавите його до упору в спинку сидіння. Високому водієві сісти вертикальніше заважає низька стеля, де до того ж вбудований люк. Зручністю доводиться розплачуватися за стрімкість силуету. Коефіцієнт лобового опору всього 0,28 - дуже похвально для седана бізнес-класу. Укластися в заявлені 14,7 л/100 км у міському режимі цілком реально. Гідний показник для 3,5-літрового мотора, потужність якого порадує податківців - 277 к .с. Для Китаю, до речі, Lexus підготував також версію ES 240 з 4-циліндровим мотором, що розвиває 165 к. с.

На допомогу ветеранам

Чіплятися до хорошого автомобіля зовсім недоречно, коли той безперервно присмачує відчуття якісним багатоканальним звуком аудіо системи Mark Levinson, підлаштовує алгоритм роботи «інтелектуальної» коробки передач під індивідуальну манеру водіння та ще й є одним з кращих в класі з точки зору пасивної безпеки. Інтенсивність спрацювання фронтальних подушок варіюється в залежності від сили зіткнення. Різною може бути і висота розкриття аербег - з урахуванням положення водійського сидіння. А подушка для захисту колін є не тільки у водія, але і у переднього пасажира.