При купівлі дитячого автокрісла у багатьох батьків виникає багато питань. Безліч доступних на ринку моделей та заохочувальна реклама не полегшують завдання. І до цієї теми слід підходити серйозно, спираючись на факти та перевірені тести якості та безпеки. Які купити дитячі автокрісла, щоб не розчаруватися у своєму виборі?

Типи автокрісел

Дитина повинна їздити в автокріслі, поки не досягне зросту 150 см. Автокрісла класифікують за трьома параметрами: зріст, вага та вік дитини. Серед різних класифікацій найбільш поширеним є поділ:

  • Група 0 (вік 0+, вага 0-13 кг) - це моделі з перших днів життя малюка. Це сидіння має положення обличчям проти руху автомобіля. Завдяки цьому дитина захищена від можливих травм у разі аварії.
  • I група (вік 3-4 роки, вага 9-18 кг) - залежно від моделі, крісло може бути направлене вперед або назад, тому що 3-4-річна дитина вища за новонародженого і зазвичай хоче бачити все.
  • ІІ група (вага 15-26 кг) – не має стільки захисту для голови дитини, і малюк почуватиметься в більш спокійно.
  • ІІІ група (вага 22-26 кг) - ремені вже не п’ятиточкові, а дитина закріплена автомобільними ременями. Це велика зміна з точки зору безпеки, але це виправдано мобільністю старших дітей

Що враховувати при виборі автокрісла?

 В даний час практично в кожному автомобілі є система ISOFIKS, яка призначена для надійного кріплення сидіння. Сучасні автокрісла Аvtokrisla.com пристосовані до цієї системи, тому варто надати перевагу такій моделі. Це найбезпечніший варіант і, у багатьох випадках, захищає вашу дитину від аварії. Передові технології та бездоганна робота системи ISOFIKS в автомобілях - це запорука безпеки для вашого малюка.

 Вибираючи автокрісло, зверніть увагу на тести безпеки. Вони дають змогу оцінити, наскільки безпечною буде дана модель під час аварії та чи вона насправді захистить здоров’я та життя дитини. Ось найкращі автокрісла з точки зору якості та безпеки:

  • Maxi-Cosi Citi 0-13 кг;
  • Caretero Combo 0-18 кг;
  • Chicco Universe Fix 9-36 кг;
  • Maxi Cosi KorePRO 15-36 кг;
  • Lionelo Sander 0-36 кг.

Нове або б / у - яке автокрісло купити?

Купуючи автокрісло, незалежно від того, вживане воно чи нове, потрібно звертати увагу на його параметри, технічні дані та всі аспекти, пов’язані з їздою дитини в ньому. Придбання вживаного автокрісла у абсолютно невідомої людини є певним ризиком. Ви не можете знати, продають сидіння тому, що дитина переросла, або тому, що сидіння потрапило в аварію. Це питання делікатне та надзвичайно важливе. Оскільки сидіння, яке потрапило в аварію не можна використовувати повторно.