Сімейні канікули – завжди довгоочікувана подія. Ви маєте такі великі сподівання, але іноді організація сімейного відпочинку є складним завданням.  Рафтинг в Карпатах детальніше тут - цікавий вид сімейних канікул. Чому варто спланувати сплав по річці на наступні сімейні канікули?

Розвивайте командну роботу

Річковий сплав вимагає спільної роботи, оскільки перші гумові річкові плоти були винайдені близько 180 років тому. Американські солдати використовували гумові плоти для дослідження річок та водних шляхів Америки, а також для перевезення людей та запасів навколо молодої країни.

У наш час рафтинг проводиться для рекреаційних цілей. Однак вимога до колективної роботи все ще існує. Сплав по річці Черемош вимагає злагодженої співпраці. Незалежно від того, чи мета - керувати плотом або просто залишатися в безпеці та насолоджуватися поїздкою, ваша сім’я буквально «в одному човні». Ці спільні спогади залишаться у сім’ї на все життя.

Покращена самооцінка

Самооцінка покращується від того, що людина стикається з викликом та долає його. Немає більшого виклику, ніж зіткнутися з порогами на рафтингових сплавах на річці. Почуття під час рафтингової поїздки по річці Черемош формує самооцінку для всієї родини.

Хвилювання

Подолання сплаву спільною роботою формує командну роботу та самооцінку. Фізичне хвилювання від рафтингу також спричинить приплив ендорфінів. Це створює відчуття благополуччя та підвищує настрій. Ніщо не полегшує спілкування краще, ніж щаслива родина. Подолання перешкод у спілкуванні та підвищення настрою кожного - спільна пригода під час сплаву в Карпатах.

Проводьте час на свіжому повітрі

Ніхто не застрахований від однієї з найпоширеніших скарг на сімейні канікули: члени сім'ї проводять з телефонами більше часу, ніж один з одним. Річкові рафтингові сплави змушують родину виходити з зони комфорту на відкрите повітря. Там ваша сім’я може відчути дику природу Карпат, геологію та історію безпосередньо, а не лише через відео в Інтернеті.

Щоб покращити ваш зв’язок з природою, рафтинг дає вашій родині можливість зайнятися іншими видами активного відпочинку на природі, такими як:

  • риболовля,
  • кемпінг,
  • піші прогулянки.

Тренування

Спостерігаючи за рафтингом, може скластися враження, що річка виконує всю роботу. Але у човні ви переконаєтесь, що рафтинг - хороше тренування. Ви веслуєте протягом більшої частини поїздки. Це позитивно впливає на руки і плечі. Окрім того, підтримка рівноваги під час веслування зміцнює основні м’язи живота та спини.

Рафтинг в Карпатах може зробити сімейну подорож унікальною. Коли ви будете готові випробувати переваги рафтингу, садиба «Скита» організує пригоду, яку ви ніколи не забудете.