Коли приходить час найвідповідальнішої та головної події в житті кожної пари, мимоволі виникає цілком прогнозоване питання про те, яку модель з дорогоцінного металу одягнути на скромний безіменний палець своїй половинці. Одні молодята, твердо вирішують зупинитися на легких золотих обідках, інші, вважають за краще купити срібні обручки, треті, хочуть тільки свій виключно індивідуальний варіант. Тому, Ювелірний дім «Каштан», знаючи про те, що вибір доведеться зробити нелегкий, постарався зібрати на сторінках свого інтерактивного інтернет каталогу і в магазинах роздрібної мережі - тільки найкращі та стильні весільні обручки зі срібла, золота і комбіновані моделі.

Обручки: срібло або золото - як вибрати виключно свою пару:

  1. Як би ви не обходили це питання, але ціна - це перше, на що ви звертаєте увагу, при виборі обручок. І тут, природно, срібло сильно виграє перед золотом, оскільки в цьому дорогоцінному металі можна підібрати недорогі моделі від 1300-1500 грн за пару. У золоті, схожий дизайн буде коштувати в 4-5 разів дорожче. Індивідуальні обручки, зроблені виключно під ваші уподобання в 10 разів перевищать вартість лаконічного срібла, тому вирішувати вам.
  2. Наступний важливий критерій вибору - дизайн. Ювелірний магазин «Каштан» пропонує вам тільки найактуальніші моделі цього сезону. Майстри-ювеліри нашого виробництва постійно оновлюють асортимент виробів, щоб ви могли вибирати найактуальніші новинки. Серед них, ви завжди знайдете строгу класику тонких і широких «обідків», вироби з глибоким «візерунком» з дорогоцінного металу, комбіновані моделі з каменем і без, модні обручки з матовою і більш грубою «потертістю», обручки з об'ємним джгутом та інші. Гладкі срібні або золоті обручки, з візерунком чи комбіновані - будьте впевнені на всі 100%, що вони будуть зроблені з максимальною зручністю для повсякденного носіння.
  3. Профіль обручки - її внутрішня гідність. Коли ви збираєтеся купити золоті або срібні обручки, пам'ятайте, що від товщини профілю залежить вибір розміру. Тоненькі «обідки» не зажадають додаткової «усадки», а ось вибираючи велику ширину, вам необхідно буде підібрати собі розмір трохи більше. Ширша товщина і ширина профілю зажадають додатково підлогу розміру. Тому якщо ви зазвичай віддаєте перевагу купувати на безіменний палець 16 розмір, то в такому варіанті, обручку краще підібрати 16,5. Не хвилюйтеся, сидіти при такому розмірі воно буде щільно, внаслідок форми профілю. Хочеться відзначити, що зовнішній і внутрішній, він може бути не однаковим в одному виробі. Зовнішня «дуга», може цілком мати абсолютно плоску підставу і навпаки, плоский на вигляд профіль, може бути дещо закруглений всередині, щоб було зручно носити його постійно на пальці.
  4. Правильно підібраний розмір - запорука зручності на довгі роки. Він має не менш важливе значення, ніж профіль, але на відміну від останнього, його можна все-таки змінити відразу або з часом. З профілем, як ви розумієте, це буде практично неможливо. Золота або срібна весільна обручка повинна мати невеликий «люфт» на вашому пальці. Це означає: не сидіти щільно, але і не бовтатися в «вільному польоті». Так, ваші пальці можуть погладшати з роками або навпаки стати худішими. В цьому випадку спрогнозувати майбутній розмір обручки складно, але ми беремо більш стандартну ситуацію. Якщо ви завжди носили, наприклад, 17 розмір, то можна взяти трохи з напуском 17,2 або 17,5 це якщо ви купуєте взимку, а влітку краще брати розмір в розмір. Річ у тім, що в теплу пору року, наші пальці мають властивість трохи збільшуватися в об'ємі, тоді як при більш холодних температурах - вони практично не змінюються щодо розміру, не має значення, вирішили ви купити срібну обручку, золоту або вибрали дорогоцінний сплав.
  5. Виробник має значення, адже весільні обручки купуються один раз і на все життя. Ми виготовляємо золоті, срібні та комбіновані обручки - символи кохання і вірності, понад 10 років, тому наші майстри-ювеліри здатні творити справжні чудеса. Обручки покриваються родієм, щоб забезпечити виробам довгу «службу» і захистити їх від усіляких механічних пошкоджень, адже їм належить «працювати» довгі роки вашого щасливого сімейного життя. Позаду та з внутрішньої сторони обручки, ви знайдете клеймо пробірної палати України. Це означає, що виріб пройшов сертифікацію і відповідає стандарту якості.

Обручки зі срібла і золота від Ювелірного магазину «Каштан» - це не тільки красиві моделі та чудова якість, але й неповторний шарм, прихований в кожному вигині дорогоцінного металу. Ви можете придбати їх в будь-якому магазині нашої великої роздрібної мережі або сидячи вдома в затишному кріслі, гортаючи сторінки нашого каталогу на офіційному сайті компанії. Наші професійні продавці-консультанти та менеджери допоможуть вам з вибором, а також підкажуть найкращий варіант. Ми розуміємо всю урочистість моменту і ваше хвилювання, тому зробимо все можливе, щоб ваша пара обручок, стала вашою ідеальною парою на все життя.