Інвестувати можна не тільки в цінні папери. Валюта - відмінний варіант для вкладення. Такі інвестиції може дозволити собі кожен. Наявний капітал відразу перетворюйте в іноземні гроші. Підібрати вигідний курс можна онлайн на https://obmen.lviv.ua/ - це заощадить час.

Чому обирають KIT GROUP

Мережа обмінників діє більше десяти років. Її представництва можна знайти в 25 містах України. KIT GROUP приваблює розмаїттям пропозицій. За допомогою обмінного пункту можна придбати не тільки євро, долари. Дізнавайтеся на сайті котирування злотого, рублю, швейцарського франка, фунтів стерлінгів.

Вказаний на сайті курс валют у Львові актуальний. Клієнти можуть вибрати оптимальні котирування та “заморозити” їх. Бронювання триває годину - це дозволяє встигнути до найближчого пункту, щоб забрати кошти. Для постійних клієнтів передбачені бонуси.

Співпрацює KIT GROUP як з роздрібними, так і оптовими покупцями валюти. Використовувати сайт можуть трейдери. Тут подані актуальні котирування. Можна спостерігати в режимі реального часу за змінами і робити прогнози на майбутнє.

Не забувайте про блог KIT GROUP - тут можна знайти багато корисної інформації.

Коли потрібна валюта

Інвестування - не єдина причина придбати валюту. Її купують для збереження капіталу. Тримати гроші в іноземному еквіваленті надійніше. До того ж курс тих же долара і євро продовжує зростати, незважаючи на перебіги у політиці, економіці, соціальної сфері. Це дозволяє без зусиль примножити стартовий капітал.

Варто купити євро у Львові мандрівникам. Валюта ЄС стане в нагоді у більшості європейських країн. Купуючи заздалегідь валюту, турист захищає себе від ризику наразитися на невигідний курс. До того ж в незнайомій країні більше шансів натрапити на шахраїв і втратити свої гроші. Тому вирішити питання з готівкою рекомендується заздалегідь.

Обмін валют затребуваний у людей, які здійснюють купівлю-продаж нерухомості. Продавці і раніше виставляли ціну в доларах. Оплата приймається також в американській валюті. Покупцям доводиться шукати обмінні пункти, де можна швидко обміняти великі суми за вигідним курсом.

Вдаються до допомоги обмінників напередодні свят. Придумувати подарунки стає складніше і люди нерідко замінюють їх грошима. Проявляйте оригінальність та даруйте у яскравому конверті валюту. Відмінно для цих цілей підійдуть євро і долари. Забезпечить купюрами необхідного номіналу надійний обмінний пункт.