Відразу дві компанії, котрі займаються виробництвом програмного забезпечення, презентували свої нові ігри у Pin Up казино. Мова йде про студію Прагматик Плей та відеослот Магія Вуду, і виробника автоматів Плей Ен Гоу та його гру Коілс оф Кеш. Обидва гральних апарати відзначаються привабливими для гравців характеристиками, а саме високими показниками дисперсії (або ж волатильності). Однак все ж таки ці два слоти дуже різны, в першу чергу відрізняються їхні можливості.

Що представляють собою Котушки готівки від Pragmatic Play?

Coils of Cash беззаперечно заслуговує уваги гемблерів, як мінімум через свою віддачу (рівень РТП становить 96,20%) та високу дисперсію. Якщо говорити про будову грального автомату, то він складається з шести барабанів та великої кількості активних ліній для виплат – 2304.

Пограти в додатковому бонусному раунді користувачі не зможуть, але їм пропонується насолодитися режимом фріспінів (так званих безкоштовних обертань), бонус-символами (скатер та вайлд) та помножувачами.

На однорукому бандиті Котушки готівки від Pragmatic Play  грають або режимі «швидкий спін», або ж в автоматичному.

В цілому Коілс Кеш можна назвати дійсно динамічним слотом з виплатами до 30 000х та помножувачами до х625. Барабани в симуляторі розташовані 5х3, також варто вказати, що є і додатковий ряд над основною сіткою. Там розташовані символи з помножувачами, які збільшуються. Вони ростуть до х5 і мають змогу перемножуватися, досягаючи значення х625.

Чим відрізняється гра Магія Вуду?

Якщо говорити про ігровий автомат Магія Вуду, то він має дещо скромніші характеристики, аніж вище описаний. Потенціал перемоги 1000х, і розраховувати на такі помножувачі, як в першій грі не варто. Однак гравцям розробники слоту гарантують визначені виплати під час запуску безкоштовних обертів (тобто фріспінів). Сума гарантії дорівнює х10 за один раунд, 25х або ж 50х, розмір залежить від варіанта фриспінів.

Крім того, варто згадати і про дві бонусні функції, які доступні користувачам однорукого бандита Voodoo Magic. За допомогою однієї з них гравці можуть отримати випадкову кількість диких символів, інша ж видаляє дешеві зображення і символи бонусу. Завдяки цьому з’являється шанс, що випадуть дорожчі призові комбінації. Показники волатильності у слоті Вуду Меджік  - від 4,5 до 5, сорок активних ліній для виплат.

Джерело інформації: https://imoneyslots.com/ua/