Сучасна стандартна тара для перевезень будь-якими видами транспорту, називається контейнером. Зручність полягає в тому, що його без проблем можна помістити на автомобільну або залізничну платформу, в корабельний трюм або на борт літака для транспортування, а при необхідності настільки ж швидко перемістити з одного виду транспорту на інший. При цьому майно по дорозі не губиться і не пошкоджується, оскільки захищене надійними сталевими стінками.

Перевезення контейнерами, пропонованими на сайті https://www.gcs-reefer.com/ користуються чималим попитом, оскільки з точки зору логістики це найбільший морський та річковий порт, а також один з найбільш значних залізничних вузлів. Чимала частина товарів йде через повітряні ворота - аеропорт, а також прибуває по численних автодорогах. На всіх цих напрямках затребувані контейнерні перевезення, так як це універсальний формат доставки в усьому світі.

Типи контейнерів для відправки залізницею

Щоб товарні якості вантажу не погіршились в процесі доставки, необхідно правильно вибрати для нього контейнер. Існують наступні категорії металевих контейнерів:

  • універсальні - закриті прямокутні ящики стандартних розмірів, стінки яких виготовлені із листової сталі з ребрами жорсткості, призначені для більшості видів відправлень;
  • спеціалізовані - ємності, призначені для перевезення окремих видів товарів, їх конструкція призначена для створення всередині певних умов - підтримання необхідної температури, вологості, тиску і т. д.

За конструкцією контейнери поділяються на суховантажні, тунельні, роликові, призначені для зручного пересування в приміщеннях, ізотермічні, рефрижераторні, цистерни і без даху для перевезення габаритних виробів. Якщо ваше майно вимагає особливих умов, повідомте менеджеру, і він допоможе підібрати контейнер, який оптимально відповідає вашим вимогам.

Перевезення контейнерами

Стандартний контейнер - універсальна ємність для транспортування та зберігання широкої номенклатури вантажів.

Контейнер з відкритим верхом, являє собою варіант стандартного контейнера, в якому металевий дах відсутній, а замість нього використовується знімний чохол з брезенту або пластику.

Вентильований контейнер, обладнується системою примусової вентиляції для перевезення товарів, чутливих до рівня вологості.

Контейнер під тиском. Використовується для транспортування речовин, збереження яких потребує підтримки стабільних умов.